Wyszukiwałeś:

DKV

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: DKV

Spróbuj też wyszukać: antyki

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

DKV poszerza współpracę

Firma DKV Euro Service jest w trakcie rozbudowy sieci stacji, które akceptowaćbędą karty paliwowo-serwisowe o nazwie DKV Card. Po wejściu we współpracęz Grupą Lotos, w nowym systemie działa już około 160 stacji, w tym 39oznaczonych logiem ESSO.

 

Nowości DKV

Na początku października 2008 r. Dania, Szwecja, Holandia, Belgia i Luksemburgwprowadzają elektroniczny system rozliczania opłat za autostrady, mosty itunele. Firma DKV Euro Service obsługiwać będzie nowy system od momentu jegouruchomienia – klienci będą mogli kupić elektroniczne eurowiniety zapomocą karty paliwowej DKV Card.

 

DKV rewolucjonizuje opłaty drogowe

DKV wprowadziło jednolity, automatyczny system rozliczania opłat zaautostrady, mosty i tunele w całej Europie. Pierwsze kraje, w którychzostanie uruchomiony, to: Francja, Hiszpania i Portugalia. Do pobierania opłatposłuży urządzenie pokładowe DKV Box.

 

Porozumienie DKV ze Starter TruckService

DKV Euro Service, operator kart paliwowo-serwisowych, podpisał umowę z nowymdostawcą usług assistance – firmą Starter TruckService. Polscy kliencimogą liczyć w razie awarii na naprawę pojazdu, przeładunek towaru czydowóz paliwa. Usługi te rozliczane są bezgotówkowo przez DKV.

 

Kartą DKV zapłacisz za drogi w Słowenii

Dzięki karcie paliwowo-serwisowej DKV można już rozliczać opłatydrogowe w Słowenii w każdej dostępnej formie. Kart działa w dwóchsystemach poboru myta: elektronicznym gdzie naliczanie opłat odbywa się wsystemie ABC oraz za pomocą karty pre-paid DARS Transporter.

 

DKV: w transporcie umiarkowany optymizm

Instytut ProgTran przeprowadził na zlecenie firmy DKV Euro Service analizęrynku transportu drogowego w 11 krajach Europy, w tym w Polsce. Jak sugerująwyniki przeprowadzonego pod koniec 2009 r. Badania, prognozy dla firmtransportowych na najbliższe trzy lata są optymistyczne. Problemy mogą miećjedynie przedsiębiorstwa zajmujące się przewozem osób. Raportwskazuje, że w ciągu najbliższych trzech lat w Polsce o 1/10 wzrośnieilość towarów transportowanych przez polskich przewoźników,zaś ilość osób korzystających z autokarów może spaść o 3proc.

 

Nowy prezes DKV Euro Service

Od 1 kwietnia pełne kierownictwo nad firmą DKV Euro Service obejmie wieloletniczłonek zarządu, Alexander Trautmann. Dotychczas na czele przedsiębiorstwastały dwie osoby odpowiedzialne za różne obszary działania.

 

DKV Card przez internet

Eurowinieta to opłata za korzystanie z autostrad na terenie krajówBeneluksu, Danii i Szwecji. Obowiązuje wszystkie pojazdy o masie powyżej 12 t.Posiadacze karty paliwowej DKV Card mogą teraz zakupić winietę przezinternet, jeszcze przed wyruszeniem kierowcy w trasę.

 

DKV Card: eurowiniety przez internet

Eurowinieta to opłata za korzystanie z autostrad na terenie krajówBeneluksu, Danii i Szwecji. Obowiązuje wszystkie pojazdy o masie powyżej 12 t.Posiadacze karty paliwowej DKV Card mogą teraz zakupić winietę przezinternet, jeszcze przed wyruszeniem kierowcy w trasę 

 

DKV: Karty paliwowe w Europie coraz popularniejsze

Karty paliwowych są najpopularniejsze w krajach Beneluksu z najwięcej dieslatankują Brytyjczycy. Wybierając operatora karty firmy kierują się przedewszystkim ceną i przejrzystością rozliczeń – tak wynika z badań niemieckiego instytutu badań rynkowych „Produkt + Markt”przeprowadzonych na zlecenie DKV Euro Service.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021