Wyszukiwałeś:

DKW

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: DKW

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Wszystko o samochodach Audi

Znane na całym niemal świecie logo (cztery przeplatające się pierścienie) symbolizują cztery firmy produkujące samochody - Horch, Audi, Wanderer oraz DKW - które połączyły się w 1932 roku tworząc podwaliny pod dzisiejszy koncern. Najważniejszą postacią w historii Audi jest August Horch, który w l...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Audi ma 100 lat!

Audi, marka, która dziś utożsamiana jest z samochodami marki premium,ale o lekkim zacięciu sportowym, w tym roku świętuje swoje 100-lecie. Małojednak kto wie, iż dzisiejsza marka Audi wywodzi się aż z pięciupomniejszych marek motoryzacyjnych, a jej nazwa jest łacińskim odpowiednikiemnazwiska jej założyciela.

 

Audi zmienia logo!

Wystawa we Frankfurcie będzie dla Audi także okazją do oficjalnegozaprezentowania nowego logo firmy. Bez obawy, nie znikną charakterystycznecztery pierścienie. Poza zmianami stylistycznymi, zaakcentowane zostaniegłówne hasło koncernu "Vorsprung durch Technik".

 

DKW GT Malzoni odnaleziony

Audi Tradition cieszy się ze swojego pierwszego nabytku z Brazylii. W ubiegłymtygodniu przybył do Ingolstadt wielokaratowy diament, który każdegomiłośnika DKW wprawi w zachwyt – DKW GT Malzoni.

 

Audi chwali się unikatowym DKW

Do kolekcji historycznych modeli Audi trafił kolejny unikat - DKW ElektroSchnellaster, elektryczny samochód. Powstały tylko dwa egzemplarze tegomodelu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019