Wyszukiwałeś:

DRS

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: DRS

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

F1: W Monako bez DRS?

Władze rozgrywek Formuły 1 coraz poważniej zastanawiają się nad rezygnacjąze stosowania systemu DRS podczas Grand Prix Monako. Wszystko za sprawąwyjątkowej charakterystyki toru.

 

F1: W Monako z DRS

W Grand Prix Monako ze względu na specyficzną charakterystykę toru kierowcynie będą mogli korzystać z systemu DRS w tunelu ulicznym. Kierowcy wnosili ocałkowity zakaz stosowania DRS w tym Grand Prix, jednak FIA ostateczniepostanowiła zezwolić na korzystanie z tego systemu w innych częściach toru.

 

GP Europy: Dwie strefy dla DRS

Podobnie jak w Grand Prix Kanady, również w nadchodzącym wyścigu wWalencji, kierowcy będą mogli w czasie niedzielnej rywalizacji dwukrotniekorzystać z systemu DRS na jednym okrążeniu.

 

F1: Jedna strefa DRS na Silverestone

W nadchodzącym Grand Prix Wielkiej Brytanii kierowcy w trakcie wyścigu będzieobowiązywać tylko jeden punkt pomiaru systemu DRS.

 

F1: Nie będzie DRS na Eau Rouge?

Sędziowe z ramienia FIA zastanawiają się nad wprowadzeniem zakazu używaniasystemu DRS w jednej z najsłynniejszych kompilacji szybkich zakrętówpodczas nadchodzącego Grand Prix Belgii. Charlie Whiting, głównysędzia rozgrywek przestrzega, że brak takiego przepisu, może doprowadzić dodramatycznych wypadków.

 

GP Belgii: DRS zaraz po Eau Rouge

FIA ustaliła zasady używania przez kierowców systemu DRS wnadchodzącym Grand Prix Belgii.

 

F1: GP Singapuru z jedną strefą DRS

Kolegium sędziowskie przy Formule 1 podjęło decyzję, o wytyczeniu tylkojednej strefy umożliwiającej stosowanie systemu DRS podczas nocnego Grand PrixSingapuru. Wyścig już w nadchodzący weekend.

 

Dwie strefy DRS na torze w Indiach

Podczas najbliższego weekendu GP w debiutującym wyścigu na torze Buddh International Circuit FIA wyznaczyła dwie strefy DRS. To dopiero drugie GPpodczas, którego kierowcy będą korzystać z dwóch stref.Wcześniej w tym sezonie taka możliwość pojawiła się na Monzy.

 

F1: DRS dwa razy w Abu Zabi

Podczas nadchodzącego Grand Prix Abu Zabi, na torze Yas Marina sędziowiepostanowili wyznaczyć dwie strefy DRS. Taka decyzja ma zwiększyć liczbęmanewrów wyprzedzania na tym wymagającym pod względem technicznymobiekcie.

 

F1: Jedna strefa DRS na Interlagos

FIA poinformowała, że podczas zbliżającego się Grand Prix Brazyliiwyznaczyła tylko jedną strefę DRS, w której kierowcy podczas wyścigubędą mogli korzystać z zalet regulowanego tylnego skrzydła.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019