Wyszukiwałeś:

DS X

3 X

. Znaleziono 223 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: DS 3

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 223 wszystkich):

Oto kolejny Citroen z linii DS

Wystawa samochodowa w Pekinie będzie miejscem światowej premiery zapowiedzikolejnego modelu Citroena z linii DS. Prototyp o nazwie Numero 9 ma trzydrzwiowenadwozie typu kombi.

 

Dobry start francuskiej marki

Citroen w tym roku poinformował, że linia DS będzie osobną marką. Dziśfrancuski producent podsumowuje pierwsze półrocze sprzedaży marki DSna świecie.

 

Kolejna wizja przyszłości aut DS

Już od marca wiadomo, że linia samochodów DS Citroena będzie osobnąmarką, a na niektórych rynkach (np. Chiny) już od dawna auta sąsprzedawane pod szyldem DS. Dziś Francuzi pokazali kolejną wizję –Divie DS.

 

PSA szykuje ofensywę marki DS

Szef wyodrębnionej z Citroena marki DS chce, aby zarządzana przez niego firmastała się dla koncernu tym, czym Audi jest dla Volkswagena. Głównymcelem ekspansji jest rynek azjatycki.

 

Francuzi zapowiadają nowy model DS

Wczoraj koncern PSA zapowiedział produkcję nowego auta kompaktowego,który będzie montowany w zakładach w Poissy. Samochód uzupełnigamę marki DS.

 
 

Citroen DS 3 1.6 THP: Nawet się nie zastanawiaj

Wizerunek to rzecz istotna. Wizerunek to aspekt naszego życia, na którywiele osób zwraca ogromną uwagę, czasem przesadną, podczas gdy sątacy, co gardzą nim. Jak dopasować wszystkie elementy układanki, tak bywizerunek był asem w rękawie, a nie darmozjadem stwarzającym problemy? Daćświatu DS 3, teraz w odświeżonej wersji.

 

Jubileuszowa seria limitowana marki DS

Koncern PSA za wszelką cenę chce zbudować indywidualny image marki DS. Dlatego w 60. rocznicę debiutu protoplasty marki - Citroena DS - prezentujewyjątkowe wersje swoich modeli.

 

Marka DS szykuje limuzynę i SUVa

W Polsce już otwarto pierwszy salon nowej marki koncernu PSA. DS dostarcza narynek samochody, które rozpoczynają batalię w segmencie premium.Francuzi wzmocnią swoją artylerię limuzyną oraz SUVem.

 

Flagowy model DS szykowany na 2018 rok

Koncern PSA pracuje nad autem, które będzie wizytówką nowejmarki DS. Luksusowy sedan pojawi się najwcześniej w 2018 roku i pierwotnie zadebiutuje w Chinach.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "DS 3".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019