Wyszukiwałeś:

DS X

4 X

. Znaleziono 187 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: DS 4

Spróbuj też wyszukać: ds4 Citroen ds 4

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 187 wszystkich):

Oto kolejny Citroen z linii DS

Wystawa samochodowa w Pekinie będzie miejscem światowej premiery zapowiedzikolejnego modelu Citroena z linii DS. Prototyp o nazwie Numero 9 ma trzydrzwiowenadwozie typu kombi.

 

Citroen Wild Rubis: SUV w Szanghaju

Francuski producent samochodów odsłonił karty i zaprezentowałaswój koncepcyjny model, który ma zachwycać odwiedzających targimotoryzacyjne w Szanghaju. Citroen zaprezentował oficjalne zdjęcia studyjnegomodelu DS Wild Rubis.

 

SUV DS 6WR premierowo w Pekinie

Citroen, jeśli chce wydzielić linię DS od Citroena, by ta stała się osobnamarką, to musi robić wokół dwóch liter dużo szumu. I robi.Teraz pokazując w Pekinie SUV-a DS 6WR.

 

Dobry start francuskiej marki

Citroen w tym roku poinformował, że linia DS będzie osobną marką. Dziśfrancuski producent podsumowuje pierwsze półrocze sprzedaży marki DSna świecie.

 

Kolejna wizja przyszłości aut DS

Już od marca wiadomo, że linia samochodów DS Citroena będzie osobnąmarką, a na niektórych rynkach (np. Chiny) już od dawna auta sąsprzedawane pod szyldem DS. Dziś Francuzi pokazali kolejną wizję –Divie DS.

 

PSA szykuje ofensywę marki DS

Szef wyodrębnionej z Citroena marki DS chce, aby zarządzana przez niego firmastała się dla koncernu tym, czym Audi jest dla Volkswagena. Głównymcelem ekspansji jest rynek azjatycki.

 

Citroen DS 3 1.6 THP: Nawet się nie zastanawiaj

Wizerunek to rzecz istotna. Wizerunek to aspekt naszego życia, na którywiele osób zwraca ogromną uwagę, czasem przesadną, podczas gdy sątacy, co gardzą nim. Jak dopasować wszystkie elementy układanki, tak bywizerunek był asem w rękawie, a nie darmozjadem stwarzającym problemy? Daćświatu DS 3, teraz w odświeżonej wersji.

 

Jubileuszowa seria limitowana marki DS

Koncern PSA za wszelką cenę chce zbudować indywidualny image marki DS. Dlatego w 60. rocznicę debiutu protoplasty marki - Citroena DS - prezentujewyjątkowe wersje swoich modeli.

 

Flagowy model DS szykowany na 2018 rok

Koncern PSA pracuje nad autem, które będzie wizytówką nowejmarki DS. Luksusowy sedan pojawi się najwcześniej w 2018 roku i pierwotnie zadebiutuje w Chinach.

 

DS 4 i DS 4 Crossback - ceny w Polsce

DS 4 to francuski kompakt klasy premium, który występuje też jakouterenowiona odmiana - DS 4 Crossback. Poznaliśmy już polskie ceny obydwuwersji.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "DS 4".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019