Wyszukiwałeś:

DS X

6WR X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: DS 6WR

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

SUV DS 6WR premierowo w Pekinie

Citroen, jeśli chce wydzielić linię DS od Citroena, by ta stała się osobnamarką, to musi robić wokół dwóch liter dużo szumu. I robi.Teraz pokazując w Pekinie SUV-a DS 6WR.

 

Oto hity wystawy w Pekinie

Chińskiego rynku w dzisiejszych czasach nie można już lekceważyć. Dotyczyto większości branż, w tym naturalnie również i motoryzacji. Dlategoteż nie dziwota, że targi samochodowe Auto China 2014 gromadzą wiele firm,także tych spoza Państwa Środka. Prezentujemy dziś najważniejsze nowościtej wystawy z punktu widzenia europejskiego kierowcy.

 

Dobry start francuskiej marki

Citroen w tym roku poinformował, że linia DS będzie osobną marką. Dziśfrancuski producent podsumowuje pierwsze półrocze sprzedaży marki DSna świecie.

 

Sześć nowych Citroenów DS

Marka DS rozkręca się coraz bardziej w strukturach Citroena. Już w przyszłymroku pojawi się co najmniej sześć nowych modeli, a DS przestanie byćpromowane pod marką Citroen.

 

PSA szykuje ofensywę marki DS

Szef wyodrębnionej z Citroena marki DS chce, aby zarządzana przez niego firmastała się dla koncernu tym, czym Audi jest dla Volkswagena. Głównymcelem ekspansji jest rynek azjatycki.

 

Flagowy model DS szykowany na 2018 rok

Koncern PSA pracuje nad autem, które będzie wizytówką nowejmarki DS. Luksusowy sedan pojawi się najwcześniej w 2018 roku i pierwotnie zadebiutuje w Chinach.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "DS 6WR".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019