Wyszukiwałeś:

DS X

Wild X

Rubis X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: DS Wild Rubis

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Wild Rubis - kolejny DS w gamie Citroena

Rodzina modeli DS w gamie Citroena okazała się niezłym sposobem naprzyciągnięcie nowych klientów do salonów francuskiej marki,dlatego też nie ma co się dziwić, że na rynku mamy już trzy modele z tejserii, a niebawem dołączy do nich jeszcze jeden.

 

Citroen DS Concept - Wild Rubis

 

Na wystawie w Szanghaju Citroen zaprezentuje kolejnego przedstawiciela rodziny DS. Na razie jeszcze w formie konceptu o nazwie Wild Rubis, który stanowi zapowiedź nowego SUV-a bądź crossovera z tej prestiżowej serii.

 

Wątek na forum: Wild Rubis - kolejny DS w gamie Citroena

super ale.... co z tego? sprzedaż citroena i tak nie pójdzie dzięki temu jakoś d ogóy znacząco, ci co mieli kupić np. c5 ewentualnie zmieni decyzję i kupi ds5, ot cała tajemnica sukcesu DS-ów ~rubik

 

Citroen Wild Rubis: SUV w Szanghaju

Francuski producent samochodów odsłonił karty i zaprezentowałaswój koncepcyjny model, który ma zachwycać odwiedzających targimotoryzacyjne w Szanghaju. Citroen zaprezentował oficjalne zdjęcia studyjnegomodelu DS Wild Rubis.

 
 

Citroen zbuduje SUVa dla Chin

Między końcem roku 2014, a początkiem 2015 francuski producent rozpocznieprodukcję dużego SUVa w Chinach. Auto będzie sprzedawane na rynkuazjatyckim.

 

Nadchodzi Citroen DS 5LS

Francuski producent 19 grudnia zaprezentuje światu model specjalny z linii DS.5LS został przygotowany z myślą o rynku chińskim.

 

Citroen: Lifting modeli DS3 i DS3 Cabrio

Francuzi postanowili poprawić wygląd DS3 i jego odpowiednika z odkrywanymdachem. Największa nowość to przednie reflektory. Pojawiły sięrównież silnik spełniające normę Euro 6.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "DS Wild Rubis".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019