Wyszukiwałeś:

DS

. Znaleziono 1013 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: DS

Spróbuj też wyszukać: Citroen Ds 8

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1013 wszystkich):

Citroen DS dla indywidualisty

Co prawda nowy Citroen DS nie wszedł jeszcze do sprzedaży, ale potencjalninabywcy tego samochodu będą mogli już teraz jak będzie wyglądaćskonfigurowane przez nich, wymarzone auto.

 

DS 5LS R jedzie do Pekinu

Na nadchodzący salon samochodowy w Pekinie Citroen przygotował uaktualnionymodel studyjny DS 5LS z dopiskiem R. Francuzi mówią, że to auto mabyć odzwierciedleniem wiedzy i technologii zastosowanej przy tworzeniu modeliz linii DS...

 

SUV DS 6WR premierowo w Pekinie

Citroen, jeśli chce wydzielić linię DS od Citroena, by ta stała się osobnamarką, to musi robić wokół dwóch liter dużo szumu. I robi.Teraz pokazując w Pekinie SUV-a DS 6WR.

 

Kolejna wizja przyszłości aut DS

Już od marca wiadomo, że linia samochodów DS Citroena będzie osobnąmarką, a na niektórych rynkach (np. Chiny) już od dawna auta sąsprzedawane pod szyldem DS. Dziś Francuzi pokazali kolejną wizję –Divie DS.

 

PSA szykuje ofensywę marki DS

Szef wyodrębnionej z Citroena marki DS chce, aby zarządzana przez niego firmastała się dla koncernu tym, czym Audi jest dla Volkswagena. Głównymcelem ekspansji jest rynek azjatycki.

 

Jubileuszowa seria limitowana marki DS

Koncern PSA za wszelką cenę chce zbudować indywidualny image marki DS. Dlatego w 60. rocznicę debiutu protoplasty marki - Citroena DS - prezentujewyjątkowe wersje swoich modeli.

 

Pierwszy salon DS w Polsce

We wtorek miało miejsce uroczyste otwarcie pierwszego w naszym kraju salonusprzedaży marki DS, która od prawie roku jest trzecią, pełnoprawcąmarką w ramach grupy PSA.

 

Marka DS szykuje limuzynę i SUVa

W Polsce już otwarto pierwszy salon nowej marki koncernu PSA. DS dostarcza narynek samochody, które rozpoczynają batalię w segmencie premium.Francuzi wzmocnią swoją artylerię limuzyną oraz SUVem.

 

Flagowy model DS szykowany na 2018 rok

Koncern PSA pracuje nad autem, które będzie wizytówką nowejmarki DS. Luksusowy sedan pojawi się najwcześniej w 2018 roku i pierwotnie zadebiutuje w Chinach.

 

Innowacyjne zawieszenie od DS

Marka DS Automobiles pracuje nad całkowicie nowym zawieszeniem, którezapewni wysoki komfort oraz bardzo dobre właściwości jezdne. Pojawi siędopiero w 2018 roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019