Wyszukiwałeś:

DS3 X

Cabrio X

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: DS3 Cabrio

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

Citroen DS3 Cabrio już oficjalnie!

Francuski producent niecały miesiąc przed rozpoczęciem targów motoryzacyjnych w Paryżu oficjalnie przedstawia model DS3 Cabrio. Ten modelnie jest jednak klasycznym kabrioletem.

 

Citroen DS3 Cabrio

 

Citroen miesiąc przed startem targów motoryzacyjnych w Paryżu przedstawił światu model DS3 Cabrio. Auto posiada odsuwaną roletę, która może być zamykana i otwierana przy prędkości do 120 km/h.

 

Opel przygotowuje Adama w wersji cabrio

W styczniu 2013 w salonach pojawi się najnowsze dziecko Opla, czyli miejskiAdam. Natomiast pod koniec przeszłego roku niemiecka marka ma zamiarzaprezentować światu wersję cabrio Adama.

 

Czapki z głów! - nowości cabrio 2013

Już długo entuzjaści jazdy z wiatrem we włosach, nie mieli tak długiegookresu wyczekiwania na upragnioną, słoneczną pogodę. Ale wiosna, choćjeszcze nieśmiałym tempem, nadchodzi. Sprawdzamy jakie nowościkabrioletów przygotowali na ten sezon producenci.

 

Citroen pokaże prototyp DS3 Cabrio Racing

"Festiwal Prędkości" w Goodwood rozpocznie się jutro i potrwa doniedzieli 14 lipca. Odwiedzający będą mogli podrwiwać wiele niesamowitych iciekawych samochodów, wśród nich będzie prototyp DS3 CabrioRacing.

 
 

Citroen prezentuje DS3 Cabrio Racing

Francuski producent od stycznia do sprzedaży wprowadzi limitowaną edycjęmodelu DS3 Cabrio. Każdy egzemplarz z przydomkiem Racing otrzyma swójunikalny numer.

 
 

Citroen przedstawia limitowaną wersję DS3

Dark Rose, tak nazywa się nowa wersja modelu DS3, którą promowaćbędzie sam Alfred Hitchcock. Powstanie jedynie ponad 300 egzemplarzy tegomodelu.

 

Citroen: Lifting modeli DS3 i DS3 Cabrio

Francuzi postanowili poprawić wygląd DS3 i jego odpowiednika z odkrywanymdachem. Największa nowość to przednie reflektory. Pojawiły sięrównież silnik spełniające normę Euro 6.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "DS3 Cabrio".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019