Wyszukiwałeś:

DS3 X

R3 X

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: DS3 R3

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

 

RSMP: Citroen DS3 R3 dołączy do pucharu

Po kilku udanych sezonach, w których Citroën C2R2 MAX potwierdziłswoją rajdową dojrzałość, program Citroën Racing Trophy czekajązmiany. Do rywalizacji dołączą nowe rajdówki spod znaku szewrona -model DS3 R3.

 

RSMP: Chmielewski w DS3 R3

W stołecznym salonie Citroen Polska odbył się pokaz nowej broni zespołu NEOPetroeltech Rally Team; w dalszej części RSMP za kierownicą Citroena DS3 R3zasiądzie Jan Chmielewski.

 

Rajd Świdncki-KRAUSE: Trening dla Grzyba

Grzegorz Grzyb miał najlepszy czas na odcinku testowym przed 39. RajdemŚwidnickim Krause. Kierowca Peugeot Sport Polska Rally Team wyprzedziłdebiutujacego w Evo X Leszka Kuzaja oraz Bryana Bouffier.

 

Rajdowcy na Verva Street Racing

Lista atrakcji, przewidzianych na wyścigi uliczne VERVA Street Racing, rośniew szybkim tempie. Z radością ogłaszamy, że 18 czerwca pod Teatrem Wielkimodbędą się wyścigi profesjonalnych rajdówek, startujących w rajdachpłaskich. Na miejscu będzie można spotkać utytułowanych polskichrajdowców.

 

Chmielewski po Rally Bohemia

Prawie dwumiesięczna przerwa w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polskidaje okazję do treningowych występów poza granicami naszego kraju. Takpostąpił Jan Chmielewski, który w ubiegły weekend wystartował w RallyBohemia, piątej rundzie mistrzostw Czech.

 

Rajd Dolnośląski: Porębski w Citroenie DS3

Załoga rajdowa z Podbeskidzia – Tomasz Porębski/Tomasz Spurek pokrótkiej przerwie powraca na rajdowe trasy. Zawodnicy zadbają o wysokipoziom konkurencji już przy następnej eliminacji rajdowych mistrzostw,wystawiając do walki w klasie aut przednionapędowych Citroena DS3.

 

Przede wszystkim trening

W ubiegły weekend zakończyła się piąta runda Rajdowych SamochodowychMistrzostw Polski - 21. Rajd Dolnośląski. O wysoki poziom konkurencji starałasię zadbać również debiutująca w tym sezonie załoga Tomasz Porębski/ Tomasz Spurek, za kierownicą nowego samochodu Citroen DS3 R3.

 

Citroën Racing Trophy 2011 - podsumowanie

Mimo iż zwycięzcę tegorocznego Citroën Racing Trophy Polska 2011poznaliśmy już wcześniej, to kwestia kolejnych pozycji pozostawała otwarta,a rozstrzygnięcia miały nastąpić na 37. Rajdzie Koszyc, którystanowił połączoną rundę Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski orazRajdowych Mistrzostw Słowacji i był ostatnią eliminacją w obu tych cyklach.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "DS3 R3".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019