Wyszukiwałeś:

DS3 X

Racing X

. Znaleziono 34 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: DS3 Racing

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 34 wszystkich):

Citroen dla następców Loeba

Sukcesy na rajdowych szlakach jak widać zobowiązują. Podczas genewskiejwystawy samochodowej Citroen zaprezentuje sportową odmianę wchodzącegowłaśnie do sprzedaży na polskim rynku modelu DS3. Citroen DS3 Racing pojawisię w sprzedaży w drugiej połowie roku i tylko w liczbie tysiącaegzemplarzy.

 

Ekskluzywny sportowiec wkracza do salonów

Poznaliśmy go podczas tegorocznej wystawy w Genewie. Lada dzień będzie możnago zamawiać w salonach sprzedaży. Mowa tu o przygotowanym przez sportowyoddział Citroena modelu DS3 w wersji Racing.

 

Układy kierownicze do Citroena DS3 Racing wyłącznie z Polski

202-konny nowy hot-hatch Citroena – DS3 Racing otrzyma specjalny układkierowniczy produkowany wyłącznie w Polsce. Single-pinion EPS, jeden znajnowocześniejszych układów kierowniczych na świecie, stworzonyzostał przez inżynierów firmy Nexteer Automotive i dla sportowej wersjiCitroena produkowany będzie wyłącznie w Tychach, w jednym z największychzakładów koncernu na świecie.

 

RSMP: Citroen DS3 R3 dołączy do pucharu

Po kilku udanych sezonach, w których Citroën C2R2 MAX potwierdziłswoją rajdową dojrzałość, program Citroën Racing Trophy czekajązmiany. Do rywalizacji dołączą nowe rajdówki spod znaku szewrona -model DS3 R3.

 

Więcej DS3 Racing

Citroen Racing ma nadzieję, że uda mu się powiększyć limitowaną wersjęDS3 Racing o 1000 sztuk.

 

Citroën Racing Trophy 2011 - podsumowanie

Mimo iż zwycięzcę tegorocznego Citroën Racing Trophy Polska 2011poznaliśmy już wcześniej, to kwestia kolejnych pozycji pozostawała otwarta,a rozstrzygnięcia miały nastąpić na 37. Rajdzie Koszyc, którystanowił połączoną rundę Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski orazRajdowych Mistrzostw Słowacji i był ostatnią eliminacją w obu tych cyklach.

 

Citroen DS3 Racing: Sportowy but Loeba

Była to dość kuriozalna sytuacja. Marka, która w RajdowychMistrzostwach Świata (WRC)  rządzi od kilku ładnych sezonów izdobywa pięć tytułów w klasyfikacji producentów, przez wiele lat nie jest w stanie pochwalić się sportowym modelem, którymógłby przenieść odrobinę rajdowego klimatu na cywilne drogi. Aż doteraz.

 

Wątek na forum: Citroen DS3 Racing: Sportowy but Loeba

o i takie auto jest moim marzeniem, niekoniecznie w takiej kolorystyce, nie musi się rzucać w oczy, ale ma mieć taką moc i właściwości by wszystkich móc zostawiać daleko za sobą ~jest na tak

 

Citroen pokaże prototyp DS3 Cabrio Racing

"Festiwal Prędkości" w Goodwood rozpocznie się jutro i potrwa doniedzieli 14 lipca. Odwiedzający będą mogli podrwiwać wiele niesamowitych iciekawych samochodów, wśród nich będzie prototyp DS3 CabrioRacing.

 

Citroen prezentuje DS3 Cabrio Racing

Francuski producent od stycznia do sprzedaży wprowadzi limitowaną edycjęmodelu DS3 Cabrio. Każdy egzemplarz z przydomkiem Racing otrzyma swójunikalny numer.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "DS3 Racing".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019