Wyszukiwałeś:

DS3

. Znaleziono 195 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: DS3

Spróbuj też wyszukać: historia citroena Citroen DS3

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 195 wszystkich):

Oto Citroen DS3!

Francuski rywal MINI czy też Fiata 500 jest już gotowy. Citroen DS3 po razpierwszy na żywo zaprezentowany zostanie już w przyszłym miesiącu na targachwe Frankfurcie, zaś w sprzedaży pojawi się w marcu przyszłego roku.

 

WRC: Rajdowy DS3 gotowy w 90%

Szef fabrycznego zespołu Citroena Olivier Quesnel podzielił się ostatniopozytywnymi informacji odnośnie stanu przygotowań nowej rajdówki. W2011 roku francuska marka w rajdowym czempionacie będzie korzystać z modeluDS3, który zastąpi tym samym model C4 w specyfikacji WRC.

 

Można kupić już Citroena DS3

Niemal równocześnie z premierą we Frankfurcie Citroen DS3 jest jużdostępny w sprzedaży. Pierwsze 1.100 egzemplarzy będzie możnazamówić przez internet.

 

Citroen DS3 w iPhone

Hasło przewodnie marki Citroën wyrażone słowami Creative Technologie poraz kolejny przejawia się w aplikacji iPhone i iPod dedykowanej modelowi DS3.Dzięki spersonalizowanemu kwestionariuszowi, aplikacja ta pozwala nazaprojektowanie modelu DS3 idealnie dopasowanego do jego posiadacza.

 

Rajd Dolnośląski: Porębski w Citroenie DS3

Załoga rajdowa z Podbeskidzia – Tomasz Porębski/Tomasz Spurek pokrótkiej przerwie powraca na rajdowe trasy. Zawodnicy zadbają o wysokipoziom konkurencji już przy następnej eliminacji rajdowych mistrzostw,wystawiając do walki w klasie aut przednionapędowych Citroena DS3.

 

Citroen DS3 Cabrio już oficjalnie!

Francuski producent niecały miesiąc przed rozpoczęciem targów motoryzacyjnych w Paryżu oficjalnie przedstawia model DS3 Cabrio. Ten modelnie jest jednak klasycznym kabrioletem.

 

Citroen pokaże prototyp DS3 Cabrio Racing

"Festiwal Prędkości" w Goodwood rozpocznie się jutro i potrwa doniedzieli 14 lipca. Odwiedzający będą mogli podrwiwać wiele niesamowitych iciekawych samochodów, wśród nich będzie prototyp DS3 CabrioRacing.

 

Citroen prezentuje DS3 Cabrio Racing

Francuski producent od stycznia do sprzedaży wprowadzi limitowaną edycjęmodelu DS3 Cabrio. Każdy egzemplarz z przydomkiem Racing otrzyma swójunikalny numer.

 

Citroen przedstawia limitowaną wersję DS3

Dark Rose, tak nazywa się nowa wersja modelu DS3, którą promowaćbędzie sam Alfred Hitchcock. Powstanie jedynie ponad 300 egzemplarzy tegomodelu.

 

Citroen: Lifting modeli DS3 i DS3 Cabrio

Francuzi postanowili poprawić wygląd DS3 i jego odpowiednika z odkrywanymdachem. Największa nowość to przednie reflektory. Pojawiły sięrównież silnik spełniające normę Euro 6.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019