Wyszukiwałeś:

DS5 X

LS X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: DS5 LS

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Premiery eko-aut przyszłości

Kilka dni temu przedstawiliśmy nowości samochodowe na rok 2010. Terazprezentujemy zestawienie samochodów przyjaznych środowisku, którew ciągu najbliższych lat mają zdominować rynek motoryzacyjny na świecie.

 

Nadchodzi Citroen DS 5LS

Francuski producent 19 grudnia zaprezentuje światu model specjalny z linii DS.5LS został przygotowany z myślą o rynku chińskim.

 

Luksusowa limuzyna Citroena

Citroen dołącza do grona marek, które bardzo poważnie traktują rynekchiński. Kilkanaście godzin temu zaprezentowano pierwsze zdjęcia modelu DS5LS

 

Citroen: DS będzie osobną marką

Podczas targów w Genewie Citroen potwierdził, że zapadła decyzja nawysokich szczeblach o wydzieleniu marki DS. Tym samy samochody z tymoznaczeniem będą sprzedawane pod osobnym szyldem.

 

SUV DS 6WR premierowo w Pekinie

Citroen, jeśli chce wydzielić linię DS od Citroena, by ta stała się osobnamarką, to musi robić wokół dwóch liter dużo szumu. I robi.Teraz pokazując w Pekinie SUV-a DS 6WR.

 

Dobry start francuskiej marki

Citroen w tym roku poinformował, że linia DS będzie osobną marką. Dziśfrancuski producent podsumowuje pierwsze półrocze sprzedaży marki DSna świecie.

 

Kolejna wizja przyszłości aut DS

Już od marca wiadomo, że linia samochodów DS Citroena będzie osobnąmarką, a na niektórych rynkach (np. Chiny) już od dawna auta sąsprzedawane pod szyldem DS. Dziś Francuzi pokazali kolejną wizję –Divie DS.

 

Flagowy model DS szykowany na 2018 rok

Koncern PSA pracuje nad autem, które będzie wizytówką nowejmarki DS. Luksusowy sedan pojawi się najwcześniej w 2018 roku i pierwotnie zadebiutuje w Chinach.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "DS5 LS".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019