Wyszukiwałeś:

DTM

. Znaleziono 80 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: DTM

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 80 wszystkich):

Powrót BMW do DTM po 16 latach

To już pewne - BMW wraca do słynnej serii wyścigów klasy DTM, zktórej odeszło 16 lat temu, w 1994 roku

 

BMW M3 DTM Concept Car

 

BMW wraca do wyścigów DTM i przygotowało już samchód na bazie BMW M3. Za kierownicą BMW M3 DTM w sezonie 2012 zasiąda dwaj znani kierwocy Andy Priaulx oraz Augusto Farfus - mojeatuto.tv

 

Audi A5 DTM

W tym tygodniu rozpoczynają się targi samochodowe we Frankfurcie. Producencipokażą wiele ciekawych projektów, oraz nowych modeli. Oczywiście niezabraknie sportowych akcentów. Audi zaprezentuje samochód,który zadebiutuje w przyszłym roku w serii DTM.

 

Debiut nowego Audi 5 DTM

Podczas finałowej rundy DTM na Hockenheim producent z Ingolstadt zaprezentujenowy model Audi A5 DTM. Samochód będzie można zobaczyć pierwszy razna torze miesiąc po jego premierze we Frankfurcie.

 

Pożegnanie Klasy C AMG w DTM

Brytyjski kierowca Jamie Green wygrał ostatni  wyścig w tegorocznych mistrzostwach DTM na torze Hockenheim. To zwycięstwo to ostatni wyścig dlaKlasy C AMG, która odchodzi na sportową emeryturę.

 

David Coulthard odchodzi na emeryturę

Jeden z najbardziej znany kierowców Formuły 1 odchodzi na sportową emeryturę. David Coulthard żegna się ze sportami motorowymi jako kierowcaMercedesa w DTM.

 

Limitowane M4 z okazji zdobycia tytuł w DTM

Bawarski producent po raz drugi w ostatnich 4 latach wygrał serię DeutscheTourenwagen Masters (DTM). Tym razem mistrzem został Marco Wittmann. Podobniejak w 2012 roku, tak i teraz BMW z okazji zdobycia tytułu przygotowało specjalną wersję swojego auta.

 
 

Oto nowy safety car w DTM

Mercedes AMG GT S będzie nowym, oficjalnym safety-carem w serii wyścigowejDTM.

 

BMW M4 Coupe - DTM Champion Edition z okazji mistrzostwa

Bawarski kancer wprowadza na rynek limitowaną wersję BMW M4 Coupe DTMChampion Edition, która ma system wtrysku wody pochodzący z M4 GTS.Auto powstało z okazji tegorocznego zwycięstwa BMW w serii DTM.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019