Wyszukiwałeś:

DTS

. Znaleziono 56 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: DTS

Spróbuj też wyszukać: zabrze cadillac dts

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 56 wszystkich):

 

Wątek na forum: Którędy przebiegnie gliwicka DTŚ?

DTŚ-ka w Gliwice powinna "wejść" i rozpleść się na kierunki T.Góry, Rybnik, Mikołów i inne przez zmodernizowany układ komunikacyjny miasta, natomiast z A4 powinna się połączyć przed lub za miastem w zależności od opcji (lub i przed i za). Pozdrawiam. ~maras49

 

Wątek na forum: Prawie 300 mln zł za DTŚ w Zabrzu

299,4 mln, a na stronie dts mozna wyczytac przy okazji oddanego rudzkiego odcinka (maj 2008) iz 2 odcinki w zabrzu maja kosztowac 272, co za postęp!! ile bedzie na koncu? (O ile pamietam ruda ruszala za 118 a na koncu bylo ponad 190!!) Fakt ze przez miasto ale od maja cene podniesc o około 10%? <...

 

Dobre rokowania dla DTŚ

Premier Jarosław Kaczyński odwiedził kończącą się budowęśródmiejskiego odcinka Drogowej Trasy Średnicowej w Katowicach. Wedługzapowiedzi już na początku grudnia pojadą nim pierwsi kierowcy.

 

Rudzka DTŚ – utrudnienia w ruchu

W związku z budową rudzkiego odcinka Drogowej Trasy Średnicowej pojawiłysię kolejne utrudnienia i zmiany w organizacji ruchu drogowego na tereniemiasta. Inwestycja rozpoczęta w kwietniu potrwa do końca maja 2008 roku.Rudzka trasa będzie miała około 3,2 km długości a prace budowlanepochłoną ponad 118 mln zł.

 

"Gliwiczanie dla Gliwic" przeciwni przebiegowi DTŚ

Stowarzyszenie "Gliwiczanie dla Gliwic" przeciwne jest przebiegowiprzez centrum Gliwic Drogowej Trasy Średnicowej. Z kolei UM Gliwiceargumentuje, że decyzje w sprawie lokalizacji Drogowej Trasy Średnicowej naŚląsku zapadły w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku a zmiany jejprzebiegu na terenie Gliwic nie są obecnie możliwe. Korytarz na drogę byłrezerwowany przez czterdzieści lat i dlatego stanowi obecnie jedyny wolnyobszar na taki cel.

 

Katowicka Drogowa Trasa Średnicowa

Województwo Śląskie zawarło z Katowicami porozumienie w sprawiefinansowania modernizacji węzła drogowego Al. Roździeńskiego – ul.Murckowska – ul. Bagienna w Katowicach w ciągu Drogowej TrasyŚrednicowej.

 

Pierwsza limuzyna Stanów Zjednoczonych

Wraz z nowym prezydentem w Białym Domu pojawi się nowy samochód. Wprzyszłym tygodniu, kiedy Barack Obama zostanie zaprzysiężony na prezydentaprzyjedzie on nową limuzyną marki Cadillac DTS przygotowaną przez koncernGeneral Motors.

 

Wątek na forum: Autostradami wokół Gliwic

Gliwice po budowie A1 i DTS bede mialy najlepszy uklad komunikacyjny w Polsce. Brawo Zygmunt Frankiewicz !!! ~Matol

 

Wątek na forum: Rusza budowa II odcinka DTŚ w Gliwicach

to nie tyle jest II odcinek DTS, ile OSTATNI odcinek całej trasy, budowanej od x lat i niezwykle potrzebnej ale o tym w artykule ani słowa proponuję, aby artykuły pisaliby ludzie, którzy mają jakiekolwiek pojęcie o temacie, a nie tylko notatkę prasową z jakiejś agencji ~miejs...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021