Wyszukiwałeś:

Dacia

. Znaleziono 808 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Dacia

Spróbuj też wyszukać: dacia duster dacia sandero dacia logan

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 808 wszystkich):

Dacia Logan kombi, pick-up, van...

Renault planuje rozszerzenie palety wersji nadwoziowych dla rumuńskiego modeluDacia Logan. Jak powiedział w Paryżu rzecznik prasowy Renault pierwszewarianty karoserii zostaną zaprezentowane jeszcze przed końcem 2006 roku.

 

Dacia Logan w wersji Van

Dacia zaprezentowała właśnie pierwsze fakty o trzeciej już wersjinadwoziowej Logana. Dacia Logan Van będzie pierwszym dostawczym modelem tejrumuńskiej marki i poszerzy grono pojazdów użytkowych koncernu Renault.

 

Zupełnie inna Dacia

Koncepcyjna Dacia Duster, którą można właśnie oglądać na wystawie wGenewie, zrywa całkowicie z dotychczasowym wizerunkiem tej marki. Nie ma bowiemnic wspólnego z jednoznacznie kojarzonym z nią modelem, czyli Loganem.

 

Dacia Duster w pełnej okazałości

Jeszcze jakiś czas temu Dacia była kojarzona wyłącznie z Loganem. Teraz sięto dość szybko zmienia, bo po kolejnych wersjach nadwoziowych Logana, pomodelu Sandero i Sandero Stepway, do gamy modelowej już wkrótcedołączy nowy crossover o nazwie Duster.

 

Dacia podbija świat

Dacia, jeszcze nie tak dawno temu wyśmiewana, a przynajmniej nie traktowanaserio, w ciągu zaledwie 6 lat, stała się znaczącą marką na rynkusamochodowym. Również ten rok zapowiada się rekordowo dla tejrumuńskiej marki należącej obecnie do Renault.

 

Dacia Duster i Kie obiektem pożądania

Luty ponownie potwierdził, że jedną z najważniejszych cech decydujących ozainteresowaniu nowymi autami przez naszych rodaków pozostaje cena.Najbardziej popularnym modelem w rankingu Top Ten mojeauto.pl trzeci raz zrzędu była Dacia Duster, najczęściej poszukiwaną marką ponownie zaśkoreańska Kia.

 

Dacia Lodgy Glace sportowa zapowiedź

W tym roku podczas najnowszej edycji wyścigów Trophée AndrosDacia zaprezentuje nowy oryginalny samochód - Dacię Lodgy Glace.Pierwsze zawody sezonu 2011-2012 odbędą się 3 i 4 grudnia w Val Thorens.Dacia wystawi dwa samochody a za kierownicą zasiądzie Alain Prost, Nicolas Prost oraz Evens Stievenart.

 

Dacia Lodgy: Prywatna komunikacja miejska

Komunikacja miejska ma więcej wad niż zalet. Często zatłoczona, kursującatak jakby rozkład jazdy obowiązywał tylko pasażerów i zapewniawięcej niemiłych doznań niż pluton egzekucyjny. Nam udało znaleźć sięalternatywę dla tego środka komunikacji, którym okazała się DaciaLodgy.

 

Dacia Duster 1.5 dCi 110 KM 4x4: I na teren, i na miasto

Dacia nie udaje, że tworzy lepsze auta niż są one w rzeczywistości. Niepróbuje mamić klientów atrakcyjnym designem czy długimi listamiwyposażenia. Nieprawdą byłoby jednak stwierdzenie, że jedyną zaletą modelitej marki jest niska cena. Sprawdziliśmy na przykładzie Dacii Duster, coinnego ma jeszcze do zaoferowania.

 

Dacia Duster z fabryczną instalacja LPG

Dacia wprowadza do oferty nowy silnik TCe 100 LPG, który może być zasilany zarówno benzyną, jak i montowaną fabrycznie instalacją LPG.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020