Wyszukiwałeś:

Daihatsu

. Znaleziono 185 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Daihatsu

Spróbuj też wyszukać: daihatsu cuore daihatsu sirion Daihatsu Move

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 185 wszystkich):

Wszystko o samochodach Daihatsu Sirion

Daihatsu Sirion, należący do segmentu B, jest jednym z najważniejszych modeli japońskiej marki dostępnych na Starym Kontynencie. Jego żywot rynkowy rozpoczął się w 1998 r., kiedy to zastąpił model Eufor. Obecna w sprzedaży druga generacja Daihatsu Siriosa w Europie pojawiła się na początku 2005 r...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Nowe Daihatsu Sirion wkrótce w Europie

Specjalizujące się w produkcji małych, miejskich aut Daihatsu zaprezentowałonową wersję swojego modelu flagowego - Sirion. MPC, czyli Multiv PurposeCompact, bo tak nazywa go producent, ma powalczyć w Europie.

 

SUV Daihatsu jako Toyota

Należący do Toyoty producent - Daihatsu zamierza sprzedawać swój nowymodel "Be Go" z segmentu SUV (Sport Utility Vehicle) pod szyldemToyoty.

 

Kompaktowi bracia

Toyota wraz z należącą do niej marką Daihatsu wypuściły na japoński rynekdwa nowe, wspólnie opracowane kompatkowe SUV'y. Samochód Toyotynosi nazwę Rush, zaś przedstawiciel Daihatsu Be-Go.

 

Druga generacja Daihatsu Teriosa

Choć samochody marki Daihatsu nie są obecne na naszym rynku, to jednak zpowodzeniem konkurują na innych rynkach europejskich. Jedną z nowościgenewskich targów będzie druga generacja SUV-a Daihatsu Terios.

 

Fabryka Daihatsu w Polsce?

To oczywiście na razie pozostaje jedynie w kręgu spekulacji, jednak wedługniepotwierdzonych informacji Polska znajduje się wśród pięciu państw, gdziemoże powstać fabryka Daihatsu.

 

Daihatsu Sonica: Małe i ekonomiczne

Daihatsu wprowadzi na japoński rynek nowy samochód o nazwie Sonica. Autobędzie wyposażone w silnik z doładowaniem Turbo, skrzynię CVT i dostępnebędzie w trzech wersjach R, RS i RS Limited.

 

Daihatsu o sportowych ambicjach

Obok bardziej rodzinnego modelu Materia, Daihatsu na swoim stoisku w Paryżuzaprezentuje także, przygotowany wspólnie z firmą stylistyczną Italdesign,prototypowy model D-Compact X-Over.

 

Daihatsu zaprezentowało FX Concept

Podczas imprezy GAIKINDO Indonesia International Auto Show marka Daihatsupokazała światu swój nowy koncept.

 

Toyota kupiła markę Daihatsu

Koncern Toyota już od 18 lat posiada większościowy pakiet akcji firmyDaihatsu ale kilka dni temu obie firmy potwierdziły, że do sierpnia 2016 rokuToyota przejmie sto procent udziałów. Jakie korzyści będą płynęłyz tej fuzji?

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021