Wyszukiwałeś:

Daily

. Znaleziono 412 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Daily

Spróbuj też wyszukać: daily yes stralis daily 35c15

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 412 wszystkich):

Iveco Daily z Rosji

Włoski pojazd dostawczy Iveco Daily będzie wkrótce produkowany w Rosji.Odpowiednie porozumienie w tej sprawie zostało podpisane z rosyjską firmąSamotlor-NN. Co roku z fabryki w Niżnym Nowogrodzie wyjeżdżać ma 25 tys.egzemplarzy Daily.

 

Iveco Daily CNG wyróżniony

Na ostatniej gali Fleet Van Award w Londynie, lekki pojazd użytkowy Iveco Dailynapędzany gazem ziemnym (CNG) otrzymał tytuł “Green Van of the Year2009” („Zielony Furgon roku 2009”) w kategorii pojazdównapędzanych paliwem alternatywnym. 

 

Nowe Iveco Daily

Iveco Daily, sprzedawany w każdej części świata, zawdzięcza swoją sławęponad 2 milionom sprzedanych pojazdów. Nowy lekki samochódużytkowy Iveco, który zostanie wprowadzony na rynek we wrześniu 2011roku będzie nadal posiadać cechy, które były źródłem jegosukcesu w branży transportu zawodowego.

 

Nowy Daily zdobywa nagrody

Zaledwie dwa miesiące po międzynarodowej premierze, Nowy Iveco Daily zdobyłjuż dwie ważne nagrody: w Niemczech - “Europejską Nagrodę zaZrównoważony Rozwój w Transporcie” (“European Awardfor Sustainability in Transport”), natomiast  w Hiszpanii Nowy Dailyotrzymał „Europejską Nagrodę Transportową” (“PremiosEuropa del Transporte”) za innowacyjność.

 

Daily z nowymi silnikami

Iveco, spółka należąca do Grupy Fiat Industrial, nadal poszerza gamęoferowanych przez siebie lekkich pojazdów użytkowych, dodając do niejkolejne dwa modele Nowego Daily, dopełniając w ten sposób asortymentpojazdów. Międzynarodowa premiera Nowego Daily miała miejsce w centrumsprzedażowo-wystawienniczym Fiat Industrial Village w Turynie, we wrześniu2011 roku.  

 

Nowy IVECO Daily - niezawodny i wytrzymały

Samochody dostawcze IVECO od lat cieszą się uznaniem klientów. Znany zeswej wytrzymałości model Daily jest chętnie kupowany przez klientów wcałej Europie. W Polsce IVECO Daily to również sprawdzony i niezawodnypartner w biznesie.

 

Odnowione Iveco Daily

Jeszcze przed rozpoczęciem wakacji w Europie pojawi się nowa odsłona IvecoDaily. Gruntownym zmianom poddane zostały przede wszystkim wersja kabinowa orazfurgon. Iveco Daily po zmianach ma lepiej jeździć, a przy tym mieć lepszewłaściwości transportowe.

 

Iveco Daily z 8-biegową automatyczną przekładnią Hi-Matic

Na wystawie samochodowej w Brukseli Iveco zaprezentowało w nowym Daily8-biegową przekładnię automatyczną Hi-Matic, która ma zwiększyćkomfort oraz ekonomikę jazdy.

 

Milionowe przebiegi Iveco Daily

Niedawno do serwisu firmy Tranz-Poz w Niepruszewie zgłosili się dwajwłaściciele Iveco Daily, w których liczniki przekroczyły już granicęjednego miliona kilometrów. Zgłaszając się do serwisu właścicieletych aut nie kryli zadowolenia ze swoich pojazdów.

 

Nowe Iveco Daily w wersji 4x4

Po sukcesie nowego Iveco Daily przyszedł czas na wariant z napędem na 4 koła.Światowa premiera Daily 4x4 odbyła się na wystawie Transpotec Logitec wWeronie, a polska premiera odbędzie się w ostatni tydzień maja na targachExpopower w Poznaniu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019