Wyszukiwałeś:

Dakar X

2006 X

. Znaleziono 22 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Dakar 2006

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 22 wszystkich):

Dakar 2006: Piąty etap Peterhansela

Stephane Peterhansel wygrał piąty, 350-kilometrowy etap tegorocznego rajduDakar z Quarzazate do Tan Tan. Na czele stawki bez zmian, nadal prowadzi CarlosSainz.

 

Dakar 2006: Zmiana lidera

Kolejny, już szósty etap rajdu Dakar podobnie jak wcześniejsze przyniósłzmianę na pozycji lidera. Dotychczasowego króla pustyni Carlosa Sainza,zdetronizował kolega ze stajni Volkswagena - Giniel de Villiers.

 

Dakar 2006: Peterhansel na czele

Nowy etap, nowy lider. Ta formuła w tegorocznej edycji Dakaru staje się jużpowoli regułą. Po ośmiu dniach zaciętej rywalizacji na czoło rajdowejkarawany wysunął się Stephane Peterehansel. Zwycięzcą tego odcinka byłThierry Magnaldi.

 

Fiat Panda Cross w rajdzie Dakar 2007

16 listopada, w Paryżu, miała miejsce prezentacja rajdu 'Dakar 2007'klasycznego wyścigu z porywającą sekwencją odcinków specjalnych, którywystartuje 6 stycznia w Lizbonie i zakończy się w stolicy Senegalu 21stycznia. W wyścigu wezmą udział dwa Fiaty Panda Cross z Mikim Biasionem orazTiziano Siverem za kierownicą, oraz jednym z kierowców oficjalnego teamuFiata.

 

Rajd Dakar 2008

Wczoraj, jednocześnie w dwóch miastach patronackich, w Paryżu iLizbonie organizatorzy pustynnego Rajdu Dakar zaprezentowali trasęprzyszłorocznej edycji tej imprezy. W ciągu 15 dni (05.01-20.01.08) zawodnicypokonają 9273 kilometrów. To o blisko 1500 km więcej niż w roku 2007,a także 1000 km więcej niż w 2006.

 

Będzie grzeczny

Krzysztof Hołowczyc dziś leci do Lizbony, gdzie w sobotę zacznie się RajdDakar. Kierowca Orlen Teamu zrobił wszystko, by odnieść sukces w tejarcytrudnej imprezie.

 

Dakar 2008 nie wystartuje!

Rajd Dakar 2008 został odwołany – ogłosili dziś organizatorzyzawodów, francuska firma A.S.O. (Amaury Sport Organisation). To pierwszytego typu przypadek w 30-letniej historii legendarnej imprezy.„Organizatorzy Dakaru podjęli decyzję o odwołaniu edycji 2008”– czytamy w oficjalnym komunikacie.

 

Dakar - jeszcze realny czy już mit?

To miał być Dakar jakiego dotąd jeszcze nie było. Rekordowa liczbazgłoszeń, wielu kierowców światowego formatu, jedna z najdłuższych inajbardziej wymagających tras w historii, ogromne przedsięwzięcie medialne iorganizatorskie. Zamiast tryumfu i radości z pokonania pustynnego żywiołu namecie był smutek i zawiedzenie jeszcze przed startem. Trzydziestą,jubileuszową edycję rajdowego klasyka przegrali wszyscy. Wszyscy, z wyjątkiemterrorystów.

 

Mitsubishi wspiera RMF Caroline Team

Podczas konferencji prasowej w salonie Mitsubishi Auto GT w Warszawie odbyłosię spotkanie z udziałem Adama Małysza i pozostałych członków RMFCaroline Team. Poinformowano o nawiązaniu współpracy zespołu z polskimoddziałem Mitsubishi. Była to również okazja do przekazanianajświeższych informacji na temat przygotowań zawodników i ichsamochodów do zbliżającego się rajdu Dakar 2012.

 

Nasser Al-Attiyah - książę motorsportu

Trzy zwycięstwa w Rajdzie Dakar nie wzięły się z niczego. Nasser Al-Attiyah, który w 2019 roku wygrał legendarną imprezę za kierownicą Toyoty Hilux, to jeden z najwszechstronniejszy zawodników. A w wolnych chwilach odnosi sukcesy w olimpijskiej konkurencji skeet.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Dakar 2006".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021