Wyszukiwałeś:

Dakar X

Series X

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Dakar Series

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Dakar 2006: Zmiana lidera

Kolejny, już szósty etap rajdu Dakar podobnie jak wcześniejsze przyniósłzmianę na pozycji lidera. Dotychczasowego króla pustyni Carlosa Sainza,zdetronizował kolega ze stajni Volkswagena - Giniel de Villiers.

 

Nowy Dakar liczy 9000 km

Organizatorzy terenowego rajdu "Dakar" zaprezentowali w niedzielętrasę edycji 2009. Uczestnicy rajdu rywalizować będą na trasie długości 9tysięcy kilometrów prowadzącej przez Argentynę i Chile, ze startem imetą w Buenos Aires.

 

Nowy Dakar, nowe wyzwania

Największe wyzwanie motosportu, Rajd Dakar zostanie rozegrany na zupełnienowym terenie. Po 29 latach spędzonych w Afryce, odcinki specjalne tegoklasyka, po raz pierwszy w historii przebiegać będą po kontynenciepołudniowo-amerykańskim. Przed nowymi wymaganiami trasy muszą jednak stanąćnie tylko sami zawodnicy, ale także samochody.

 
 

Dakar 2011 na ipodzie w samochodzie

Rajd Dakar 2011 rozpocznie się już za 11 dni, będzie trwał od 1 do 15stycznia. Z nową, bezpłatną aplikacją „Volkswagen Rally mobile”na iPhone i iPod touch, kibice i dziennikarze będą mieli zawsze dostęp donajbardziej aktualnych informacji o tym najtrudniejszym pustynnym rajdzie.

 
 

Adam Małysz rozstał się z RMF Caroline Team

Debiut Adama Małysza podczas tegorocznego rajdu Dakar wypadł bardzo dobrze.Polski Orzeł wziął udział w rajdzie jako zawodnik zespołu RMF CarolineTeam. To był jednak jego jedyny start z tym zespołem.

 

Peugeot powraca do Dakaru!

Teraz juz oficjalnie możemy ogłosić, że Peugeot Sport powraca do RajduDakar! Francuski zespół już w pocie czoła pracuje nad samochodemrajdowym. Kto za kierownicą?

 

Oto broń Peugeota na Dakar 2015

Oto lew. Oto bestia, której zadaniem będzie wydrapać wygranąprzyszłorocznym  Rajdzie Dakar. Kilkanaście dni temu Peugeot ogłosiłpowrót do Dakaru i od razu zakontraktował dwóch legendarnychkierowców - Carlosa Sainza i Cyrila Despres. Oto ich nowysamochód - 2008 DKR. 

 

Adam Małysz w lepszej rajdówce!

To oficjalna informacja! Adam Małysz w tym roku, w rajdach terenowych będzierywalizował za kierownicą topowego auta. Polak poprowadzi samochódprzygotowany przez firmę X-Raid.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Dakar Series".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019