Wyszukiwałeś:

Dani X

Sordo X

. Znaleziono 57 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Dani Sordo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 57 wszystkich):

WRC: Loeb królem Hiszpanii, Citroen znów górą

Francuz Sebastien Loeb (Citroen C4 WRC) wygrał Rajd Katalonii, dwunastąeliminację samochodowych mistrzostw świata. To dziewiąta wygrana"SuperSeba" w tym sezonie broniącego tytułu mistrza świata. Totakże kolejny w tym sezonie dublet fabrycznego zespołu Citroen, bowiem drugiemiejsce w rajdzie zajął Hiszpan Dani Sordo. Trzeci był Fin Mikko Hirvonen(Ford Focus WRC).

 

Loeb da popis na Karowej

Wielkie rajdowe święto na warszawskiej Karowej: na polskim klasyku rajdowym,znanym z Rajdu Barbórki, swoje umiejętności zaprezentuje 5-krotnyMistrz Świata WRC Sebastien Loeb oraz Dani Sordo, wicelider tegorocznej seriiWRC. Przejazdy mistrzów odbędą się w niedzielę 21 czerwca, na kilkadni przed Rajdem Polski.

 

WRC: Citroen zostaje

Francuski koncern Citroen ogłosił, że pozostanie w rajdach samochodowych WRCco najmniej do końca 2011 roku. Obecnie w jego barwach ściga siępięciokrotny mistrz świata (2004-08) Francuz Sebastien Loeb oraz utalentowanyHiszpan Dani Sordo.

 

Rajd Szwecji: Testowy dla Loeba

Trening podczas Rajdu Arktycznego opłacił się Daniemu Sordo. Hiszpan zfabrycznego zespołu Citroena był przez dłuższy czas najszybszym kierowcąpodczas dzisiejszego shakedownu Rajdu Szwecji. W ostatnim przejeździe całąstawkę zdeklasował niezawodny Sebastien Loeb.

 

WRC: Ogier zmieni Sordo

Sebastien Ogier będzie zdobywał punkty dla fabrycznego zespołu Citroen TotalWorld Rally Team w trzech szutrowych rundach pozostałego kalanderza WRC. Tymsamym Dani Sordo zostanie relegowany do juniorskiej ekipy francuskiej marki.

 

WRC: Sordo musi szukać sponsorów

Doskonała postawa Sebastiena Ogiera w obecnym sezonie i niepodwarzalnyautorytet Sebastiena Loeba w Citroenie, to prawdziwe problemy dla Daniego Sordo.Hiszpan musi szukać budżetu na własną rękę by pozostać w czołówceWRC na kolejne lata.

 

WRC: Sordo w MINI

Dani Sordo przesiada się z Citroena do MINI. Hiszpan porozumiał się w sprawiedwuletniego kontraktu z Prodrive i w sezonach 2011-2012 poprowadzi CountrymanaWRC w Rajdowych Mistrzostwach Świata.

 

Sordo: "Loeb powinien przejść do Volkswagena"

Były partner Sebastiena Loeba z zespołu Citroena, Dani Sordo uważa, żesiedmiokrotny mistrz świata decydując się na pozostanie w WRC na kolejne dwasezony, powinien przyjąć ofertę Volkswagena.

 

Rajd Niemiec: Loeb zdetronizowany

Sebastien Ogier i Julien Ingrassia po raz pierwszy w karierze wygrali rajd WRCna nawierzchniasfaltowej, wyprzedzając załogę Sebastien Loeb - Daniel Elena.Citroen zapisał na swoim koncie 78 triumf wRajdowych Mistrzostwach Świata FIAi od dziś jest najbardziej utytułowanym producentem w tej kategorii.

 

Richards: "Dziękuję wszystkim za to podium"

Jedenaście miesięcy po tym jak pierwszy, testowy egzemplarz rajdowego MINICountrymana WRC stanął na koła, zespół Prodrive może już cieszyćsię z pierwszego podium. Szef brytyjskiej ekipy David Richards, po sukcesieDaniego Sordo w Rajdzie Niemiec, nie krył swojego zadowolenia.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Dani Sordo".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019