Wyszukiwałeś:

Danica X

Patrick X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Danica Patrick

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Piękna Amerykanka zadebiutuje w F1?

Najszybsza kobieta na świecie może wkrótce zadebiutować w Formule 1!Amerykańska piękność, Danica Patrick, zajęła w tym miesiącu sensacyjnepiąte miejsce w wyścigu Indianapolis 500, jadąc średnio z prędkością 225kilometrów na godzinę.

 

F1: Królowa moto-sportu z kobiecą twarzą

Pierwsza kobieta może już wkrótce pojawić się na torach Formuły 1.Piękna Danica Patrick robi obecnie furorę podczas wyścigów IndyCar.

 

USF1 - "Yes we can"

Ken Anderson i Peter Windsor to znane osobistości wpółnocnoamerykańskim sporcie motorowym. Wydaje się, że obaj panowiewzięli sobie do serca przedwyborcze hasło kampanii prezydenckiej Baracka Obamy- "Yes we can" (ang. Tak, możemy). Zamarzyli, pomyśleli i wykonali.W ciągu zaledwie kilku miesięcy zbudowali od podstaw nowy zespółFormuły 1. Co prawda jeszcze bez kierowców i bolidów, ale conajważniejsze w tym sporcie, stabilny finansowo.

 

F1: Danica się nie pościga

Danica Patrick, amerykańska zawodniczka, która obecnie jeździ w StanachZjednoczonych w serii Indycar zapowiedziała, że nie wystartuje w przyszłymroku w Formule 1.

 

Współwłaściciel zespołu NASCAR zamierza wejść do F1

Już raz amerykański zespół miał wejść do Formuły 1. Jak to sięskończyło wszyscy wiedzą. Teraz pojawia się kolejny chętny dospróbowania tortu z napisem Formuła 1, Gene Haas,współwłaściciel zespołu amerykańskiej serii NASCAR.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Danica Patrick".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019