Wyszukiwałeś:

Daniele X

Morelli X

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Daniele Morelli

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

F1: Kubica wysoko na liście życzeń

Brytyjscy dziennikarze uważają, że Robert Kubica negocjuje transfer dozespołu Brawn GP. Chętnych do zatrudnienia Polaka jednak nie brakuje.Wybór teamu będzie należał od decyzji Roberta - pisze PrzeglądSportowy.

 

Menadżer Kubicy: To bardzo pracowity okres

Gdy BMW ogłosiło, że wycofuje się z Formuły 1 Daniele Morelli rozpocząłposzukiwania nowego pracodawcy. - To łatwe zadanie, bo Robert już pokazał copotrafi - mówi w wywiadzie dla Rzeczpospolitej Morelli.

 

F1: Kubica w Ferrari Saubera?

Zespół Sauber nie ma jeszcze gwarancji startów w sezonie 2010,ale prace nad ocaleniem ekipy są zaawansowane - czytamy w PrzeglądzieSportowym.

 

F1: Kubica i Raikkonen w jednym zespole?

Choć nasz rodzynek w Formule 1 najczęściej wiązany jest z przejściem wprzyszłym sezonie do ekipy Renault, to niewykluczone, że plan ten możespalić na panewce. Polakiem podobno mocno zainteresowana jest Toyota,która rozmawia także z... Kimim Raikkonenem.

 

F1: Kubica może trafić do Mercedesa

Schumacher albo Kubica, takie opcje według sensacyjnych spekulacji zachodniejprasy rozważa nowy fabryczny team Mercedesa - donosi Przegląd Sportowy.

 

F1: "Ta wiadomość nie oznacza, że Robert na pewno zostanie w Renault"

Robert Kubica nie ma spokojnej przerwy między sezonami.Od wczoraj wiadomo, żeRenault zostaje w F1, nie wiadomo jednak, co stanie się z polskim kierowcą.

 

Rajd Monte Carlo: Kubica w S2000

Coraz bardziej klarują się plany startu Roberta Kubicy w Rajdzie Monte Carlo.Po kilku świetnych występach w przednionapędowym Renault Clio S1600, Polaknajprawdopodobniej przesiądzie się do auta klasy S2000.

 

F1: Kolejna operacja Kubicy

Według włoskich mediów Robert Kubica podda się dzisiaj kolejnejoperacji prawego łokcia. Będzie to najprawdopodobniej ostatni zabiegchirurgiczny polskiego kierowcy.

 

Boullier mięknie

Szef zespołu Lotus Renault GP Eric Bullier wstrzyma się z decyzją o obsadzeniu kierowców na 2012 rok. Francuz jest gotów dać więcejczasu Robertowi Kubicy na podjęcie decyzji w sprawie jego powrotu.

 

Powrót Kubicy: O co w tym chodzi?

W tym tygodniu oficjalna strona zespołu Lotus Renault GP opublikowałaoświadczenie Roberta Kubicy, który poinformował, że podjął trudnądecyzję, która mówi, że nie będzie w stanie wystartować wprzyszłym sezonie. Wczoraj jednak menadżer Roberta Kubicy przedstawiłcałkowicie inne stanowisko: "Nie rozumiem dlaczego Renault zmieniłosłowa Roberta".

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Daniele Morelli".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019