Wyszukiwałeś:

Datsun

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Datsun

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

Nissan wskrzesi markę Datsun

Najnowsze informacje docierające z Japonii mówią, że Nissan wskrzesi legendarną markę Datsun. Samochody pod tym szyldem mają pojawić się w przyszłości na rynkach Rosji, Indii i Indonezji.

 

Nissan potwierdził powrót marki Datsun

Kilka dni temu informowaliśmy, że Nissan planuje wskrzesić markę Datsun. Dziś oficjalnie japoński koncern potwierdził te informacje oraz przedstawiłnowe logo.

 

Datsun podzieli płytę podłogową z Ładą

W kończącym się roku Nissan poinformował, że wskrzesi legendarną markę Datsun, która w nowym wydaniu pojawi się jako budżetowa marka. Datsun podzieli architekturę z Ładą Kaliną.

 

Pierwsze szkice nowego Datsuna!

Marka Datsun została wskrzeszona z czeluści niebytu motoryzacyjnego i będzierywalizować na rynkach wschodzących. Dziś wskrzeszona przez Nissana markaprezentuje pierwsze szkice nowego modelu.

 

Datsun GO oficjalnie

Datsun odsłonił kurtynę i zaprezentował swój pierwszysamochód po tym, jak marka została wskrzeszona przez Nissana. PoznajcieGO, inne wcielenie Micry.

 
 

Mi-DO, czyli nowy hatchback Datsuna

Podczas zaczynającej się w tym tygodniu w Moskwie wystawy samochodowej Datsunzaprezentował nowy model o nazwie mi-DO. To drugi już model tej japońskiejmarki po wskrzeszeniu jej przez Nissana.

 
 

Datsun mi-DO

 

Datsun mi-DO to pięciodrzwiowy hatchback, mniejszy kuzyn sedana on-DO, z pogranicza segmentów B i C, którego rynkami docelowymi mają być kraje rozwijające się - Indie, Indonezja, RPA czy Rosja.

 

Katastrofalne testy zderzeniowe indyjskich modeli

Produkowane w indyjskich fabrykach Datsun Go oraz Suzuki Maruti Swift zostałypoddane testom zderzeniowym. Oba modele wypadły bardzo słabo, nie zdobywającani jednej gwiazdki.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019