Wyszukiwałeś:

David X

Richards X

. Znaleziono 17 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: David Richards

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 17 wszystkich):

Aston Martin sprzedany!

Po ponad dwudziestu latach pod rządami Forda marka Aston Martin powraca znowu wbrytyjskie ręce. Nowym właścicielem tej sportowej a zarazem luksusowej markijest międzynarodowe konsorcjum, na którego czele stoi David Richards, szefznanej firmy Prodrive.

 

Nowy Aston z centralnym silnikiem

Legendarna, brytyjska marka Aston Martin w niedługim czasie po przejściu wręce nowych właścicieli ogłasza nadejście nowego modelu. Będzie to rywaldla zarówno dla takich samochodów jak Audi R8 lub modeli ze stawki Ferrari.

 

WRC bez Subaru!

Sześciokrotny zdobywca tytułu mistrzowskiego w klasyfikacjiproducentów, fabryczny zespół Subaru, wycofuje się z rajdowychmistrzostw świata. To kolejny team po Suzuki, który rozstał się zserialem WRC na skutek kryzysu finansowego.

 

F1: Trzy nowe zespoły w F1

Zwiększenie rywalizacji w Formule 1 to priorytet organizatorów.Wkrótce w tym elitarnym sporcie pojawią się 3 nowe zespoły.

 

Prodrive woli WRC

Prodrive poinformował o swoich planach na przyszłość. Brytyjski tunerzamierza skupić się na powrocie do rajdowej serii WRC, rezygnując tym samym zplanów wprowadzenia zespołu do Formuły 1.

 

MINI potwierdza: "Wracamy do WRC"

Kultowe samochody MINI ponownie stawi czoła najbardziej wymagającym odcinkomspecjalnym świata. Kierownictwo tej marki potwierdziło oficjalne swójudział w Rajdowych Mistrzostwach Świata w 2011 roku.

 

WRC: Richards zadowolony z debiutu MINI

Pomimo, że do mety Rajdu Sardynii dojechał tylko jeden fabryczny egzemplarzMINI WRC Daniego Sordo, to szef brytyjskiej stajni David Richards, jestzadowolony z osiągniętego wyniku i formy całego zespołu w debiucie WRC.

 

Richards: "Dziękuję wszystkim za to podium"

Jedenaście miesięcy po tym jak pierwszy, testowy egzemplarz rajdowego MINICountrymana WRC stanął na koła, zespół Prodrive może już cieszyćsię z pierwszego podium. Szef brytyjskiej ekipy David Richards, po sukcesieDaniego Sordo w Rajdzie Niemiec, nie krył swojego zadowolenia.

 

Rajdowe Oskary dla Loeba i MINI

Sebastien Loeb podczas uroczystej gali w Londynie został wybrany najlepszymkierowcą minionego sezonu WRC. MINI WRC zostało nagrodzone tytułem"Rally Car of the Year". Organizatorem plebiscytu jest Autosport.

 

Prodrive zainteresowany kupnem Coswortha

Szef brytyjskiej firmy Prodrive, David Richards zadeklarował, że jest zainteresowany zakupem marki Cosworth, która dostarcza silnikidwóm zespołom F1.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "David Richards".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019