Wyszukiwałeś:

De X

Tomaso X

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: De Tomaso

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

De Tomaso w skórze byka

Osoby zainteresowane kupnem jednego z egzemplarzy samochodu De Tomaso Panteramuszą uzbroić się w cierpliwość i duży zasób gotówki. Popierwsze, mało który z właścicieli decyduje się na sprzedaż takiegoauta, natomiast druga sprawa to horrendalne ceny. Co innego, gdyby pojawił sięnowy model...

 

De Tomaso powraca

O powrocie marki De Tomaso krążą już od pewnego czasu różnehistorie. Teraz zostały one potwierdzone przez jednego z wysokichdyrektorów. Podczas targów w Genewie będziemy świadkamireinkarnacji marki.

 
 

De Tomaso Mangusta Concept

Jeśli marka De Tomaso nic Ci nie mówi to proponujemy przestudiować Internet by zgłębić wiedzę na temat legendarnych, niszowych marek samochodowych. Odrodzona marka w ostatnim czasie pokazała model SLC, który ma być bezpośrednią konkurencją dla BMW 5 GT. O następcach legendarnych sportowych De Tomaso na razie cisza... czy aby na pewno?

 

De Tomaso: konkurent BMW GT5 sprzedany chińczykom

Gdy świat usłyszał o odrodzeniu De Tomaso na twarzach fanów marki pojawił się uśmiech. Potem producent zaprezentował konkurenta dla BMW 5GTzamiast pokazać następcę Pantery bądź Mangusty i wtedy większość fanów rozważała popełnienie seppuku. Tymczasem prawa do modeluDeauville podobno kupili Chińczycy.

 

De Tomaso sprzedane Chińczykom

Włoska marka De Tomaso nigdy nie tworzyła aut masowych. Jednak stworzyła takie modele jak Mangusta czy legendarna Pantera. Rok temu włoska firma została wskrzeszona przez Giana Mario Rossignolo. Dziś jednak marka De Tomasozostała sprzedana Chińczykom.

 

Kolejna marka umiera

O uśmierceniu Saaba wielu już nie pamięta, a media wprawdzie informują o tym co się dzieje w Szwecji jednak tych informacji jest coraz mniej. Terazuwaga skupi się na innej marce, która wymiera.

 

Prezes De Tomaso aresztowany

Firma De Tomas w ostatnim czasie ogłosiła bankructwo. Jednak nie jest to najbardziej sensacyjna wiadomość, gdyż ta dotyczy prezesa firmy.

 

BMW chce kupić DeTomaso!

Niedawno świat obiegła informacja, że wskrzeszona w 2009 roku marka De Tomaso ogłosiła upadłość. Jednak pod koniec minionego tygodnia pojawił się cień szansy na uratowanie legendarnej włoskiej marki.

 

DeTomaso sprzedane, będzie nowy model

Marka De Tomaso przepadła z motoryzacyjnego świata już dobrych kilka lattemu. Kilka dni temu została wykupiona przez szwajcarski holding.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "De Tomaso".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019