Wyszukiwałeś:

DeTomaso

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: DeTomaso

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Wątek na forum: Powrót DeTomaso?

Mało kto pamięta? Chyba nie jestem aż tak stary? Był kiedyś taki prototyp, którego lampy się obracały w rewelacyjny sposób. No i nigdy w standardzie nie mieli zapalniczki i popielniczki. Ostatnio widziałem jedną panterkę - eeechhh. ~cyb

 

Powrót DeTomaso?

Mało kto pamięta już chyba o włoskim producencie samochodów, DeTomaso. Jużniedługo może być o nim ponownie głośno, a to a sprawą grupyamerykańsko-chińskich inwestorów, którzy zamierzają przywrócić firmę dożycia.

 

De Tomaso w skórze byka

Osoby zainteresowane kupnem jednego z egzemplarzy samochodu De Tomaso Panteramuszą uzbroić się w cierpliwość i duży zasób gotówki. Popierwsze, mało który z właścicieli decyduje się na sprzedaż takiegoauta, natomiast druga sprawa to horrendalne ceny. Co innego, gdyby pojawił sięnowy model...

 

DeTomaso - pierwsze zdjęcia i detale

Kilka dni przed oficjalną premierą marka DeTomaso zaprezentowała pierwszedetale dotyczące swojego najnowszego modelu nazwanego w skrócie SLS(Sport Luxury Sedan).

 

DeTomaso Pantera powraca

DeTomaso Deauville zaprezentowany podczas tegorocznych targów w Genewiemógł zawieść fanów reinkarnowanej marki, dlatego pojawiłysię  pierwsze pogłoski na temat kolejnego modelu.

 

De Tomaso Pantera we Frankfurcie?

Tegoroczną gwiazdą targów we Frankfurcie będzie z pewnością DeTomasoPantera.

 
 

DeTomaso Mangusta - nowoczesna interpretacja

DeTomaso Mangusta to samochód który niekoniecznie wieleosób musi pamiętać. Pewien młody designer samochodowy przypomniał otym modelu tworząc ciekawy koncept.

 

BMW chce kupić DeTomaso!

Niedawno świat obiegła informacja, że wskrzeszona w 2009 roku marka De Tomaso ogłosiła upadłość. Jednak pod koniec minionego tygodnia pojawił się cień szansy na uratowanie legendarnej włoskiej marki.

 

Top 10: Auta na aukcji Silverstone

W ten weekend na torze Silverstone odbędzie się wyprzedaż. Na aukcji możnazakupić wiele bardzo ciekawych samochodów. Stworzyliśmy bardzosubiektywny ranking 10 najciekawszych egzemplarzy do wylicytowania.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019