Wyszukiwałeś:

Deauville

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Deauville

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

 
 

DeTomaso Pantera powraca

DeTomaso Deauville zaprezentowany podczas tegorocznych targów w Genewiemógł zawieść fanów reinkarnowanej marki, dlatego pojawiłysię  pierwsze pogłoski na temat kolejnego modelu.

 

Renault Latitude nagrodzony

Sedan Reanult, model Latitude został wyróżniony w plebiscycie"Luksusowa Marka Roku 2011”. Podczas uroczystej gali nagrodęodebrał Andrzej Gemra, szef Działu Marketingu Produktu.

 

De Tomaso: konkurent BMW GT5 sprzedany chińczykom

Gdy świat usłyszał o odrodzeniu De Tomaso na twarzach fanów marki pojawił się uśmiech. Potem producent zaprezentował konkurenta dla BMW 5GTzamiast pokazać następcę Pantery bądź Mangusty i wtedy większość fanów rozważała popełnienie seppuku. Tymczasem prawa do modeluDeauville podobno kupili Chińczycy.

 

De Tomaso sprzedane Chińczykom

Włoska marka De Tomaso nigdy nie tworzyła aut masowych. Jednak stworzyła takie modele jak Mangusta czy legendarna Pantera. Rok temu włoska firma została wskrzeszona przez Giana Mario Rossignolo. Dziś jednak marka De Tomasozostała sprzedana Chińczykom.

 

Kolejna marka umiera

O uśmierceniu Saaba wielu już nie pamięta, a media wprawdzie informują o tym co się dzieje w Szwecji jednak tych informacji jest coraz mniej. Terazuwaga skupi się na innej marce, która wymiera.

 

BMW chce kupić DeTomaso!

Niedawno świat obiegła informacja, że wskrzeszona w 2009 roku marka De Tomaso ogłosiła upadłość. Jednak pod koniec minionego tygodnia pojawił się cień szansy na uratowanie legendarnej włoskiej marki.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019