Wyszukiwałeś:

Dekra

. Znaleziono 98 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Dekra

Spróbuj też wyszukać: dekra 2010 Dekra 2011 dekra raport

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 98 wszystkich):

Dekra: Pożar w mobilhome-ach

Bardzo doceniane w okresie wakacyjnym samochody z częścią mieszkalną (tzw.mobilhome) są również bardzo niebezpieczne. Z przeprowadzonej przezniemiecką firmę Dekra symulacji wynika, że w przypadku pożaru wystarczązaledwie trzy minuty aby samochód uległ całkowitemu spaleniu.

 

Raport awaryjności Dekra 2005

Jak co roku, również i w tym prezentujemy Państwu jako jedyni w Polscewyniki jednego z najbardziej rzetelnych raportów awaryjnościsamochodów przeprowadzonych przez niemiecką firmę Dekra. Raportpowstał na podstawie przebadania ponad 8 milionów aut w 2005 roku.

 

Raport awaryjności Dekra 2006

Jako jedyni w Polsce prezentujemy szczegółowy raport awaryjnościsamochodów przeprowadzonych przez niemiecką organizację Dekra,który powstał w oparciu o wyniki rzeczywistych badań technicznych ponad8 milionów samochodów.

 

Raport awaryjności Dekra 2008

Dwuletni okres i ponad 15 milionów przebadanych samochodówosobowych posłużyły za podstawę przygotowania raportu awaryjności przezniemiecką organizację Dekra. Po raz kolejny jako jedyni prezentujemyszczegółowe wyniki tego jednego z najbardziej rzetelnych raportówusterkowości.

 

DEKRA 2009, czyli najmniej i najbardziej awaryjne modele

Po raz kolejny publikujemy na naszych stronach jeden z najbardziej rzetelnychraportów usterkowości, bazujący na 15 milionach przebadanychsamochodów osobowych przez niemiecką organizację DEKRA. Sprawdź, jakiemodele okazały się najmniej awaryjne, a kupno których grozi częstsząwizytą w serwisie.

 

Które auta psują się rzadziej, a które częściej? [VIDEO]

Jeśli zastanawiasz się nad kupnem samochodu używanego i boisz się, żetrafisz na wyjątkowo awaryjny model, to ten artykuł jest właśnie dla Ciebie.Jak co roku, jako jedyni w polskim Internecie, prezentujemy szczegółowewyniki raportu awaryjności DEKRA, które pozwolą poznać najmniej inajbardziej awaryjne modele dostępne na rynku.

 

Te auta psują się najrzadziej

Opel Insignia okazał się najmniej awaryjnym modelem w najnowszym raporcieawaryjności DEKRA 2011. Tuż za jego plecami, z niewiele większym odsetkiemusterek, znalazły się Ford Fiesta i Toyota Prius. Z kolei najlepszym wkategorii "Bester aller Klassen" okazało się, już po raz trzeci zrzędu, Audi A6. Ranking generalnie zdominowały modele niemieckiej produkcji,które okazały się najlepsze w 18 z 24 ocenianych kategorii.

 

Audi A4, Ford C-Max oraz BMW Z4 najmniej awaryjne, czyli Dekra 2013

Kupno używanego auta zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem nabycia wadliwegomodelu. Ryzyko to możemy ograniczyć, powierzając jego ocenę specjaliście,jednak wówczas dochodzą dodatkowe koszty jego usługi. Dlatego warto,nim zaczniemy poszukiwania wymarzonych czterech kółek z drugiej ręki,przyjrzeć się, jak wypadają nasi kandydaci w rankingach awaryjności.

 

Te auta Cię nie zawiodą, czyli Dekra 2014

Niemieccy specjaliści od badań technicznych z firmy Dekra opublikowali kolejnyraport awaryjności, w którym uwzględnione zostały wyniki badań naponad 15 milionach samochodów z dwóch minionych lat. Zobacz, najakie awarie i przy jakim przebiegu jest narażony Twój model.

 

Dekra 2015 - oto najmniej awaryjne samochody

Organizacja DEKRA zrzeszająca rzeczoznawców motoryzacyjnychopublikowała właśnie najnowszy raport przedstawiający usterkowośćsamochodów z podziałem na segmenty i limity kilometrów. Wynikiraportu przydadzą się osobom poszukującym auta z rynku wtórnego.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021