Wyszukiwałeś:

Delphi

. Znaleziono 119 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Delphi

Spróbuj też wyszukać: delphi logistyka 1234yf laferrari

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 119 wszystkich):

Delphi a hamulce

Delphi Product & Service Solutions założyło spółkę joint venture zRoulunds Braking Systems SAS, wiodącym europejskim producentem elementówciernych, zarówno OE (montowanych jako wyposażenie pierwszej zabudowy), jak isprzedawanych na rynku części zamiennych.

 

Nowe narzędzie Delphi

Do zestawu bezprzewodowych narzędzi diagnostycznych firmy Delphi dochodzi nowyprodukt. Będzie on pozwalał na sprawdzanie wraz z diagnozowaniem awarii wukładach komputerowych oraz klimatyzacjach.

 

Inżynierowie z Delphi współpracują z AGH

W ramach Jubileuszu AGH firma Delphi przekazała model elektroniki samochodowejzaprojektowany i wykonany przez grupę inżynierów elektroników zCentrum Technicznego w Krakowie, dzięki któremu studenci AGH będąmogli zapoznać się z działaniem nowoczesnej elektroniki wykorzystywanej wewspółczesnych samochodach. Wśród ponad 800 pracownikówkrakowskiego Centrum Technicznego Delphi około 40% stanowią absolwenci AGH.

 

Koniec restrukturyzacji Delphi

Proces restrukturyzacji koncernu Delphi został zakończony poprzez przejecieaktywów przez prywatnych inwestorów - ogłosiła 6 październikafirma Delphi Holdings LLP. Jak zapowiadają wladze firmy -  ofertaproduktowa skoncentrowana zostanie na innowacjach związanych z wyzwaniamistojącymi przed producentami samochodów.

 

Polscy inżynierowie z Delphi zaangażowani w zielone technologie

Inżynierowie z krakowskiego centrum Delphi mają wiodącą rolę  wkompleksowych rozwiązaniach z zakresu tzw. „zielonych” technologiistosowanych w transporcie, które wymagają zredukowania emisji CO2 ipoprawy ekonomiki spalania.

 

Produkcja Delphi z Ostrowa trafi do nowych pikapów VW

Firma Delphi opracowała w ścisłej współpracy z Volkswagenem systemynagrzewania, wentylacji i klimatyzacji (HVAC) przeznaczone do nowychpikapów Amarok Volkswagena. Warto podkreślić, że głównemoduły oraz komponenty układów nagrzewania oraz klimatyzacjiprodukowane są w zakładzie Delphi w Ostrowie Wielkopolskim.

 

10 lat krakowskiego Centrum Technicznego Delphi

Delphi Automotive obchodzi dziesiąta rocznicę krakowskiego CentrumTechnicznego. Otwarty 26 lipca 2000 roku ośrodek stanowi wiodącą jednostkębadawczo-rozwojową w kraju pod względem swojej historii oraz osiągnięć.

 

Krakowskie Centrum Techniczne w innowacyjnych projektach Delphi

Opracowana przez Delphi platforma łączności radiowej i nawigacji (CNR)pozwala firmie Audi na zróżnicowanie swoich pojazdów przy pomocytego nowoczesnego i innowacyjnego produktu z dziedziny komunikacji i rozrywki. Wprojekcie uczestniczyli również inżynierowie z krakowskiego CentrumTechnicznego Delphi.

 

Generatory dźwięku od Delphi

Firma Delphi zawarła kontrakt na produkcję generatorów dźwięku EV zjednym z najważniejszych europejskich producentów samochodów.Urządzenia te zostaną wprowadzone w Europie już w 2012 roku. Generatorydźwięku pomagają producentom samochodów dostosować się doprzyszłych wymagań prawnych określonych dla samochodów hybrydowych inapędzanych elektrycznie. W pracach projektowych i prototypowych nadgeneratorem dźwięku aktywnie uczestniczyli inżynierowie z krakowskiegoCentrum Technicznego Delphi.

 

Światowe nowości z zakładu Delphi w Ostrowie Wlkp.

Nowy, przyjazny dla środowiska naturalnego układ klimatyzacji wyprodukowanyprzez Delphi Automotive zadebiutuje tej jesieni. Jest jednym z pierwszych, wktórym wykorzystywany będzie nowy czynnik chłodzący – R-1234yf.Delphi będzie dostarczać kompresor i skraplacz dla samochodu produkcjieuropejskiej, jednego z pierwszych, w których zastosowany będzie nowyczynnik chłodzący R-1234yf. Co ciekawe skraplacz został zaprojektowany i jestwytwarzany w polskiej fabryce wymiennikow ciepla w Ostrowie Wielkopolskim.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021