Wyszukiwałeś:

Delta

. Znaleziono 126 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Delta

Spróbuj też wyszukać: mazda 3 delta wymiary deetsa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 126 wszystkich):

Wątek na forum: Nowa Delta coraz bliżej

Najładniejsza z Lancii. Ale nie powinna mieć tej nazwy, co legendarna Delta z lat 80. Tamta nie była ładna, ale miała niepowtarzalny charakter. ~Artur

 

Lancia Delta już za rok

Powrót włoskiej legendy. Lancia przygotowuje się do wskrzeszenia modelu Deltaw wersji HPE. Pierwsze egzemplarze samochodu mają pojawić się w sprzedażyjuż w przyszłym roku.

 

Pierwsze fakty o Lancii Delta

Tak będzie wyglądać nowa Lancia Delta, której oficjalna premieraodbędzie się na wystawie w Genewie, a na drogach pojawi się na początku latabieżącego roku.

 

Nowa Delta coraz bliżej

Pokazana po raz pierwszy na tegorocznej wystawie w Genewie nowa Lancia Delta dosalonów trafi tuż po wakacjach. Typowe dla Lancii styl i elegancjazostały połączone tym razem z dynamiką.

 

Lancia Delta od 69 900 PLN

Lancia Delta będzie do kupienia w Polsce w cenie od 69 990 zł. Samochódwyróżnia się bogatym wachlarzem dopasowania do indywidualnych potrzebużytkownika.

 

i30, Delta, Koleos i ML na piątkę

Hyundai i30, Lancia Delta, Renault Koleos oraz Mercedes ML to kolejne modele,które mogą się poszczycić pięcioma gwiazdkami w testach zderzeniowychEuro NCAP. Tylko malutkie Daihatsu Cuore uzyskało wynik czterogwiazdkowy.

 

Lancia Delta: VIDEO-TEST

30 lat - tyle czasu potrzeba by z rasowego hatchbacka uczynić samochóddla eleganta. W naszym kolejnym video-teście przedstawiamy Lancię Delta.Model, który może zadecydować o być albo nie być dla włoskiejmarki... na kolejne 30 lat.

 

Lancia Delta Turbo LPG

Włoski koncern szykuje bardzo ciekawą propozycję dla miłośnikówekonomicznej i oszczędnej jazdy. Już wkrótce w sprzedaży pojawi sięLancia Delta Turbo LPG z silnikiem 1,4 Turbo Jet, który może byćzasilany benzyną, jak i LPG.

 

Seria 1, czyli Delta po faceliftingu

W salonach sprzedaży Lancii w naszym kraju pojawił się model Delta pomodernizacji, dla odróżnienia nazwany seria 1. Poza zmianamistylistycznymi, wzbogaconym wyposażeniem w ofercie pojawił się także nowysilnik wysokoprężny.

 

Wątek na forum: Lancia Delta: Ostatnia nadzieja

Włosi sami są winni temu, że lancia sprzedaje się tak jak się sprzedaje, czyli słabo. Za wysoka cena, za niska jakość, i za mały prestiż. Lancia odpada w przedbiegach w starciu z Audi, Mercedesem, czy BMW, powinna cenowo być tam gdzie jest Fiat. Dodajmy ubogą ofertę modelową, przecież Delta to se...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019