Wyszukiwałeś:

Deutsche X

Post X

DHL X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Deutsche Post DHL

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Pierwsze hybrydowe ciężarówki w Europie

Deutsche Post World Net to pierwszy dostawca usług logistycznych w Europie,który postanowił przetestować w swojej działalności samochodyciężarowe z napędem hybrydowym. Decyzję o rozpoczęciu największego testuflotowego w historii firmy podjęto podczas styczniowego Światowego ForumMobilności w Stuttgarcie.

 

Rekordowe wyniki sprzedaży Mitsubishi Fuso

W ciągu pierwszego półrocza 2008 r. wyniki sprzedaży Mitsubishi FusoEurope były lepsze o 15,2% w porównaniu do roku ubiegłego - wzrosły dopoziomu 9.900 pojazdów (od stycznia do czerwca 2007 r. sprzedażwyniosła 8.583 sztuk).

 

SmartTruck – dynamiczna nawigacja na usługach DHL

W Berlinie ruszył pilotażowy projekt o nazwie SmartTruck, czyli wybórtrasy w oparciu o informacje on line z zaplanowanej marszruty pojazdu. Docentrum miasta wyruszą dwa samochody dostawcze Deutsche Post DHL, wyposażone woprogramowanie do tzw. dynamicznego planowania trasy.

 

Deutsche Post DHL kupi 1800 samochodów Volvo

Volvo Trucks uzyskało status preferowanego dostawcy międzynarodowej firmylogistycznej Deutsche Post DHL. Obydwie firmy zawarły ramową umowęzakładającą potencjalną możliwość dostawy 1800 samochodówciężarowych w ciągu następnych dwóch lat.

 

Caddy z Poznania będzie woził niemiecką pocztę

Volkswagen Poznań otrzymał od Poczty Niemieckiej zlecenie na wyprodukowanie 1606 samochodów VW Caddy. Jak poinformował Piotr Danielewicz,rzecznik spółki, zamówienie realizowane jest na podstawie umowy z2008 r., będącej efektem wygranego przetargu przez markę Volkswagen SamochodyUżytkowe.

 

F1: Potężny sponsor w Mercedes GP

Na torze bolidy zespołu Mercedes GP szukają jeszcze swojej szybkości. Postronie biznesowej team osiąga już prędkość maksymalną.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Deutsche Post DHL".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019