Wyszukiwałeś:

Discovery X

III X

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Discovery III

Spróbuj też wyszukać: discovery III 2006

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

Trzecia generacja Discovery

Podczas rozpoczynającego się 10 kwietnia salonu samochodowego w Nowym Jorku(Auto Show New York) Land Rover zaprezentuje najnowszą wersjęsiedmiomiejscowego modelu Discovery.

 

Discovery najlepszym dużym 4x4

Land Rover Discovery III został uznany najlepszym samochodem z napędem 4x4roku 2006 w kategorii "The Best Large" według miesięcznika"What Car?".

 

Kolejna czwórka w testach EuroNCAP

Toyota RAV4, Land Rover Discovery III, Nissan Note oraz Chevrolet Kalos tocztery kolejne modele, które zostały poddane szczegółowym testomzderzeniowym przez organizację EuroNCAP.

 

Discovery 3 jako pracownik w terenie

Już nie tylko w teren, ale też do pracy. Land Rover od połowy marca br.wprowadzi do sprzedaży komercyjną wersję modelu Discovery 3. To pierwszy tegotypu wariant samochodu użytkowego, który będzie sprzedawany przez tąbrytyjską markę.

 

Kłopoty Land Roverów z hamulcami

Do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów trafiło kolejnezawiadomienie o możliwej usterce, jaka może tym razem pojawić się wdwóch modelach Land Rovera - Discovery 3 oraz Range Rover Sport.

 

20 lat "Disco"

Prawdziwy koń pociągowy, holownik, jednocześnie symbol statusu, wygodnysamochód rodzinny, auto do jazdy w ekstremalnych warunkach terenowych.Istnieje pojazd jest w stanie sprostać takim wyzwaniom. To Land Rover"Disco" Discovery, któremu wczoraj stuknęło równe 20lat produkcji.

 

Land Rover Discovery: Historia cz. 3

W roku 2004 Land Rover po raz kolejny podniósł poprzeczkę,przedstawiając w czasie targów motoryzacyjnych New York Motor Showswój, wzbudzający ogólny zachwyt, model – Discovery 3.

 
 

Land Rover Discovery III

 

Niektóre samochody można zaparkować praktycznie wszędzie.

 

Land Rover Discovery na radioaktywnej ziemi

Brytyjska marka wysłała swój milionowy egzemplarze modelu Discovery w podróż z Birmingham do Pekinu. Wyprawa dotarła do wschodniej Europy gdzie Discovery dojechał w okolice Czarnobyla.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Discovery III".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018