Wyszukiwałeś:

Discovery X

Sport X

. Znaleziono 54 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Discovery Sport

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 54 wszystkich):

Land Rover zapowiada Discovery Sport

Brytyjczycy zapowiedzieli nowy model na targach w NY podczas prezentacjiDiscovery Vision Concept. Tak naprawdę auto, o którym mowa będzienastępcą modelu Freelander.

 

Następca Freelandera już oficjalnie

Najpierw wyciekły zdjęcia do Internetu, a dziś już możemy nowy model spodznaku Land Rovera podziwiać w całej okazałości. Oto godny następcaFreelandera - Discovery Sport.

 

Land Rover Discovery Sport

 

Land Rover Discovery Sport to nowy model, który w gamie brytyjskiego producenta zastępi dobrze wszystkim znanego Freelandera. 

 
 

Crash-test Land Rovera Discovery Sport na piątkę

Najnowszy model brytyjskiego producenta aut terenowych - Land Rover DiscoverySport - osiągnął maksymalny wynik 5. gwiadek w teście zderzeniowym EuroNCAP.

 

Land Rover Discovery Sport - crash test

 

Land Rover Discovery Sport w crash teście otrzymał od Euro NCAP bardzo wysokie noty. Maksymalnie oceniono ochronę dorosłych, dzieci i poziom systemów bezpieczeństwa czynnego.

 

Land Rover Discovery Sport już w Polsce

Land Rover wprowadza nowy podział na trzy linie modelowe: Defender, Discoveryoraz Range Rover. W tej pierwszej znajdzie się produkowany od wielu lat modelprzeznaczony do ekstremalnych warunków. Do drugiej trafi prezentowanydzisiaj model, a także wersje które charakteryzują sięwszechstronnością. Trzecia grupa samochodów to luksusowiprzedstawiciele segmentu SUV.

 
 

Land Rover Discovery Sport: TEST - WIDEO

Discovery Sport wchodzi do segmentu, gdize do tej pory nieźle radzą sobietakie auta jak BMW X3, Audi Q5 czy Mercedes Klasy M, a także popularne nanaszym rynku Volvo XC60. Jednak w porównaniu z nimi opróczbrytyjskiej elegancji ma do zaoferowania trochę "landroverowego" DNA.

 

Discovery Sport 2016 - nowy silnik i ceny

Oferta Land Rovera Discovery Sport wzbogacona zostanie o dwie wersje nowejjednotki wysokoprężnej Ingenium. Ceny modelu zaczynają się od 159.900 zł,czyli taniej niż dotychczas.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Discovery Sport".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019