Wyszukiwałeś:

Dme

. Znaleziono 66 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Dme

Spróbuj też wyszukać: dme control

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 66 wszystkich):

Volvo: Trzecia generacja silników DME

Szwedzkie Volvo rozpoczęło prace rozwojowe nad trzecią generacją silnikówDME przeznaczonych dla ciężkich pojazdów. Koszt badań wynosi 4,5 milionafuntów, jednak zdaniem inżynierów inwestycja szybko się zwróci.

 

Volvo Trucks: największe na świecie zawody dla serwisantów

Volvo Trucks zorganizuje największe w świecie zawody dla pracowników punktówserwisowych. Największe w świecie, międzynarodowe zawody dla pracownikówstacji serwisowych wkrótce się rozpoczną. Organizator konkursu - firma VolvoTrucks - spodziewa się, że weźmie w nim udział co najmniej 12 000uczestników z całego świata.

 

Volvo Trucks rozpoczyna test Bio-DME

W 2010 r. Volvo Trucks jako pierwszy producent samochodówciężarowych rozpocznie zakrojone na dużą skalę testy biopaliwa Bio-DME.Paliwo to pozwala osiągnąć bardzo niski poziom emisji dwutlenku węgla, a wdługiej perspektywie ma szansę w 50 procentach zastąpić konwencjonalny olejnapędowy w europejskim transporcie drogowym

 

Volvo Trucks przyjazny dla środowiska

Fabryka kabin Volvo Trucks w Umeå wkrótce będzie całkowicieneutralna pod względem emisji CO2. Cel ten jest osiągany poprzez zastępowaniepropanu eterem dimetylowym (DME) oraz redukcję zużycia energii, polegającąna wykorzystaniu zimnych wód podziemnych do chłodzenia urządzeńprzemysłowych. Jednocześnie dokonano daleko idącej modernizacji lakierni,która dzięki temu stałą się jedną z najbardziej ekologicznych ienergooszczędnych lakierni na świecie.

 

Volvo i Bio DME

 

Volvo będzie stosowało biomase jako poliwo do swoich cieżarówek, więcej informacji w materiale wideo - mojeauto.tv

 

GP Kanady: McLaren razy 2

Dwaj kierowcy z Wielkiej Brytanii, dwaj kierowcy z ekipy McLaren-Mercedes -czyli Lewis Hamilton i Jenson Button, przywieźli w Grand Prix Kanady kompletpunktów dla zespołu z Woking. Trzecie miejsce na podium powędrowało doFernando Alonso z Ferrari. Robert Kubica w Renault zajął siódmemiejsce.

 

RSME: Sołowow najszyby z Polaków w Rajdzie Ypres

Michał Sołowow i Maciek Baran (Ford Fiesta S2000) zajęli siódmemiejsce w klasyfikacji generalnej Geko Ypres Rally. Jest to najlepszy wynikzałogi Cersanit Rally Team w rajdzie Ypres, w którym kielecko-krakowskiduet startował już po raz szósty.

 

Volvo Trucks: ciężarówki napędzane Bio-DME to przyszłość

Volvo Trucks, jest pionierem wykorzystywania Bio-DME (eter dimetylowy) jakopaliwa samochodowego. Na drogach Szwecji rozpoczęła się regularnaeksploatacja pierwszych pięciu samochodów ciężarowych Volvo,wyposażonych w silniki zasilane Bio-DME. W Sztokholmie działa już takżepierwsza stacja paliwowa DME w sieci Preem. Jesienią zostaną otwarte kolejne.

 

Scirocco R-Cup na torze Brands Hatch

Na brytyjskim torze można było podziwiać, aż czterech kierowców,którzy zapisali się na kartach historii sportu motorowego i mniej lubbardziej otarli się o Formułę 1 . Polscy kierowcy zajęli trzecie i jedenastemiejsce, a w zwyciężył Szwed - Ola Nilsson.

 

Bio-DME w ciężarówkach Volvo

Projekt Bio-DME ma na celu ocenę potencjalnego rynku dla Bio-DME (eterudimetylowego) jako paliwa do samochodów użytkowych. Wstępne rezultaty zpółmetka tego dwuletniego przedsięwzięcia pokazują, że Bio-DME jużjest z powodzeniem stosowane w transporcie. Zastąpienie oleju napędowegoBio-DME umożliwiłoby zredukowanie emisji CO2 aż o 95 procent.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019