Wyszukiwałeś:

Dni X

Otwarte X

. Znaleziono 72 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Dni Otwarte

Spróbuj też wyszukać: loeb Nie płacisz alimentów nie pojedziesz teeeeesssssssttttt

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 72 wszystkich):

Zwadroń-Skalite otwarte

W obecności ministrów transportu Polski i Słowacji zostało otwarteprzejście graniczne Zwardoń-Skalite. Tym samym w Zwardoniu są czynne dwadrogowe przejścia graniczne: Zwardoń-Myto i Zwardoń-Skalite. Na obydwu tychprzejściach będzie obowiązywał ruch towarowy o dopuszczalnej masiecałkowitej do 7,5 tony.

 

Dni otwarte u Hyundaia

Hyundai Motor Poland organizuje w dniach 17-20 maja Dni Otwarte. W tym okresieobowiązuje oferta promocyjna na wybrane modele (Atos, Getz, Accent, Santa Fe),która będzie przedłużona aż do 31 maja.

 

Miesiące otwarte zamiast dni

Dni otwarte – sposób stosowany przez dealerów naprzyciągnięcie klientów – traci na znaczeniu. Corazpopularniejsze stają się za to specjalne akcje serwisowe, trwające nawetmiesiąc.

 

Wątek na forum: Test zderzeniowy : Peugeot 5008

widać, że przeszedł test wzorowo, 5 gwiazdek :) brawo !! muszę obejrzeć go w salonie, idę na dni otwarte w ten weekend :) ciekawe jak wygląda na żywo, peugeot.pl/nowy-peugeot-5008-278/ tu przeczytałem o dniach otwartych ~cia

 

Zobacz najnowszy model Tata na żywo

Marubeni Motors Poland, oficjalny importer samochodów marki Tataorganizuje dni otwarte nowego modelu na polskim rynku – Tata Indica Vista.

 

Dni Otwarte w salonach Nissana

W dniach 6-12 grudnia w salonach Nissana trwają Dni Otwarte, którychgłówną atrakcją jest nowa Micra. Premiera samochodu w Polscerozpoczęła się 18 listopada dużą kampanią reklamową w telewizji, prasiekobiecej, radiu oraz Internecie.

 

Wątek na forum: Nowe X3

Niedawno byłą Premiera nowego X3 z tego co słyszałem 27.11 są dni otwarte w BMW-Zdunek Gdańsk i będzie można przetestować nową X3 kto się wybiera ? Adii

 

Wątek na forum: Dni Otarte SEAT Gliwice - ktoś się wybiera?

Wybieracie się na Dni Otwarte do nowego Salonu Seat Gliwice 22-23 listopada?nnZ tego co pisze na stronie przewidziane jest wiele atrakcji dla całej rodziny. Z informacji na stronie: nn" Atrakcje wspólne:n? Jazdy testowen? Jazdy z kierowcą rajdowymn? Zabawa na symulatorach jazdy WRCn? Degusta...

 

Wątek na forum: Nowe X3

Niedawno była premiera nowego X3 z tego co słyszałem można ją zobaczyć w salonie BMW-Zdunek w Gdańsku, a wie ktoś kiedy będą dni otwarte? bo przejechał bym się nim :) Adii

 

Muzeum Alfa Romeo znów otwarte

Alfa Romeo obchodzi w tym roku wyjątkowy jubileusz. Minęło właśnie 105 latodkąd uruchomiono włoską markę, a kilka dni temu zaprezentowano kolejnyważny model. Teraz przyszedł czas na ponowne uruchomienie muzeum w Arese.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Dni Otwarte".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019