Wyszukiwałeś:

Doblo

. Znaleziono 219 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Doblo

Spróbuj też wyszukać: scudo caddy berlingo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 219 wszystkich):

Nowe Doblo

Na zaczynających się właśnie targach European Road Transport Show 2005 wAmsterdamie Fiat zaprezentuje nowe Doblo.

 

Doblo z rosyjskiej fabryki

Fiat Auto i rosyjski Severstal Auto podpisały porozumienie dotyczące montażuna terenie Rosji modelu Fiat Doblo z komponentów produkowanych przez tureckiTofas, spółkę joint venture pomiędzy Fiat Auto i koncernem Koc.

 

Specjalna edycja Fiata Doblo

Fiat dla swojego flagowego reprezentanta segmentu lekkich aut dostawczych,modelu Doblo, wprowadza do sprzedaży specjalną wersję wyposażeniową onazwie Trofeo.

 

Oto nowy Fiat Doblo

Po dziewięciu latach obecności na rynku przyszedł w końcu czas na zmiany.Wielofunkcyjny Fiat Doblo, który może pełnić funkcję auta rodzinnego,jak i dostawczego, został stworzony jako całkowicie nowy model, wykorzystującnową płytę podłogową.

 

Fiat Doblo - bardziej rodzinnie

Jeden z liderów segmentu tzw. kombivanów wchodzi na polski rynek wnowej odsłonie i zamierza utrzymać swoją pozycję. Choć tak jak poprzednio,dostępny w dwóch wariantach - osobowej i dostawczej - to w przypadku tejpierwszej Fiat Doblo będzie chciał nawiązać bardziej wyrównanąrywalizację z typowo rodzinnymi modelami osobowymi.

 

Doblo i Panda do serwisu

Drążek stabilizatora w przypadku Fiata Doblo oraz wałek kolumny kierowniczejw przypadku Pandy są powodem, dla których właścicieleniektórych egzemplarzy obu wymienionych modeli będą zmuszeni stawićsię do serwisu włoskiej marki.

 

Fiat Doblo Cargo Maxi: Utytułowany dostawczak

Samochody małe, rodzinne, sportowe, wszelkiej maści terenówki, limuzyny- różne już auta przewinęły się przez nasz redakcyjny parking. Tymrazem jednak w teście auto typowo dostawcze. Fiat Doblo Cargo w wersji Maxi,czyli lider segmentu LCV, a w dodatku mogący się pochwalić dośćprestiżowym tytułem Van of the Year 2011.

 

Fiat Doblo liderem rynku

Włoski dostawczak zdobył nagrodę "Ukraine Autotrading Awards 2012", która jest przyznawana przez czytelników branżowych pism naUkrainie. Fiat Doblo w segmencie jest liderem już od 2010 roku.

 

Nowa twarz Fiata Doblo

Fiat Doblo od 2010 roku dzielnie służy zarówno jako auto dostawcze, jaki uniwersalny samochód rodzinny. Wiosną przyszłego roku będziemymogli kupić jego unowocześnioną wersję.

 

Fiat Doblo: Odmieniony kombivan

W tym segmencie rynkowym Fiat Doblo ma już mocno ugruntowaną pozycjęrynkową. Przeprowadzone zmiany, choć ciężko je nazwać rewolucyjnymi,powinny jednak sprawić, że popularność tego włoskiego kombivana jeszczesię zwiększy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018