Wyszukiwałeś:

Dodge

. Znaleziono 656 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Dodge

Spróbuj też wyszukać: dodge journey dodge grand caravan dodge charger

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 656 wszystkich):

Dodge Nitro nadjechał

Międzynarodowy salon samochodowy Kalifornii stał się doskonałą okazją dlapotwierdzenia przez Chrysler Group decyzji o rozpoczęciu produkcji średniejklasy pojazdu rekreacyjno-użytkowego Dodge Nitro w roku modelowym 2007.

 

Dodge Nitro 2007

Niewątpliwym urozmaiceniem segmentu SUV klasy średniej będzie nowy DodgeNitro 2007, który w Europie i na innych rynkach światowych pojawi się w tymroku.

 

Propozycja Dodge'a w segmencie B

Dodge Hornet będzie kolejnym modelem, który w niedalekiej już przyszłościpojawi się na europejskim rynku. Jego światowa premiera, jeszcze jako autakoncepcyjnego, odbędzie się na wystawie w Genewie.

 

Dodge w Polsce

W dobie kryzysu, jaki przeżywa nasz rodzimy rynek samochodów nowych,wprowadzenie nowej marki może wydawać się dość ryzykownym krokiem. Tymbardziej, iż pierwszy model - Dodge Caliber - rywalizować będzie wnajbardziej zatłoczonym segmencie C.

 

Bezpieczny Dodge Caliber

Dodge Caliber jest dwunastym już z kolei pojazdem z nowej gamy Chrysler Group,który uzyskał pięciogwiazdkową ocenę amerykańskiej agencji rządowej ds.bezpieczeństwa ruchu drogowego NTHSA za bezpieczeństwo pasażerów w testachkolizji czołowej.

 

Dodge Caliber: Pionier z Dzikiego Zachodu

Jako pierwszy przedstawiciel amerykańskiej marki, Dodge Caliber już od ponadpół roku stara się zdobyć europejski rynek. Chyba nie idzie mu tojakoś źle, ponieważ przetartym przez niego szlakiem już wkrótcepodążą kolejni śmiałkowie.

 

355 dni do Dodge'a Challengera

Dodge Challenger, którego wersja produkcyjna zostanie zaprezentowana wprzyszłym roku podczas salonu Chicago Auto Show, będzie wytwarzany wkanadyjskiej fabryce DaimlerChrysler.

 

Dodge tuż przed inwazją

Model Caliber miał stanowić przyczółek na europejskim rynku amerykańskiejmarki Dodge i, jak się okazało, skutecznie spełnił swoją misję. Terazprzyszedł czas na posiłki w postaci kolejnych dwóch modeli - Avenger orazNitro.

 

Dodge Challenger - współczesny muscle car

Po prezentacji na lutowej wystawie w Chicago Dodge'a Challengera SRT8, czylinajmocniejszej wersji dysponującej 425-konnym silnikiem, na targach w NowymJorku amerykański koncern zaprezentował całą gamę tego legendarnego jużmodelu.

 

Dodge Journey w Polsce

Dodge postanowił wyjść naprzeciw bardzo zróżnicowanym oczekiwaniomklientów w Europie. Stworzył model Journey, który przyciągadość ciekawym wyglądem, dysponuje dużą przestrzenią dla pasażerówi bagaży, a pod względem osiągów i kosztów eksploatacji niepowinien odstawać od zwykłych samochodów osobowych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021