Wyszukiwałeś:

Dokker

. Znaleziono 29 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Dokker

Spróbuj też wyszukać: lodgy duster dokker van

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 29 wszystkich):

Nowy kombivan od Dacii

Nowy model debiutuje podczas salonu samochodowego w Casablance. Dacia uzupełnia gamę modelową dwoma modelami kombivanem oraz samochodem dostawczym.

 

Wątek na forum: Znamy ceny najnowszej Dacii

Dacia Dokker ma być jeszcze tańsza a różni się, że ma tylne drzwi suwane :P ~pawian

 

Laboratrium kontra rzeczywistość

Wyniki spalania samochodów, zamieszczane przez producentów wbroszurach reklamowych i katalogach, nijak mają się do rzeczywistości. Topewnik. Ale które modele są najbliżej danych wygenerowanych w laboratoriach?

 

Problemy z tylną kanapą w Daciach

Składająca się niespodziewanie tylna kanapa podczas nawet niewielkiejstłuczki czy wręcz gwałtowniejszego hamowania może stanowić dodatkoweryzyko obrażeń. Z tego też powodu do serwisów zostaną wezwaniwłaściciele Dacii Lodgy oraz Dokker.

 

Dacia Logan ma już 10 lat!

Można powiedzieć, że w obecnych czasach Logan jest flagowym produktem markiDacia. W br. samochód ten obchodzi swoje 10. urodziny.

 

Nowy Espace już w Paryżu

Targi w Paryżu wystartują już za mniej niż miesiąc. Na tej francuskiejimprezie świat pozna nową generację Renault Espace.

 

Wątek na forum: [Dokker] Regeneracja pomp paliwa

Cześć wszystkim!nnMój Dokker służy za auto służbowe. Pomimo rocznika 2012, auto ma już 222 tysiące przebiegu. O dziwo przez cały ten okres eksploatacji, autko sprawowało się wyśmienicie. Ostatnio jednak pojawiły się spore problemy z rozruchem silnika po przestanej nocy. Na początku stwierdziłem, ...

 

Dacia Dokker i Lodgy przechodzą lifting

Rumuński producent pod skrzydłami francuskiego koncernu Renault przeprowadzaofensywę modelową. Po premierze odświeżonej Dacii Logan i Sandero przyszedłczas na kolejne dwa modele w gamie producenta - Dokker i Lodgy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019