Wyszukiwałeś:

Donald X

Tusk X

. Znaleziono 25 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Donald Tusk

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 25 wszystkich):

Ruszyła budowa obwodnicy Gołdapi

Rozpoczęła się budowa drogowego obejścia Gołdapi. Nowa droga mającawyprowadzić ruch tranzytowy z centrum miasta zostanie oddana do użytku podkoniec 2010 roku. W uroczystości otwarcia budowy obwodnicy wziął udziałPremier Donald Tusk.

 

Pracodawcy kontra premier

Według Donalda Tuska ograniczenie możliwości odliczania pełnego VAT od aut zkratką to walka z osobami próbującymi oszukać państwo. Jeśli jednakwprowadzimy takie ograniczenie, obniżymy tym samym konkurencyjność polskichprzedsiębiorstw - ripostują przedsiębiorcy.

 

Bezpłatne obwodnice

Podczas wizyty w stolicy Dolnego Śląska premier Donald Tusk zadeklarował, żewszystkie obwodnice, także te budowane w ciągu autostrad, mające odciążyćruch w dużych miastach powinny być bezpłatne. Jedna z nich - AutostradowaObwodnica Wrocławia powstanie w czerwcu 2011 roku.

 

Premier Tusk: będę stanowczy ws. inwestycji Euro 2012

Premier Donald Tusk zapowiedział, że nie ustąpi wykonawcom, którzychcą naciągnąć Polskę na dodatkowe pieniądze. – My nie będziemyustępować. Jeśli ktoś chce budować w Polsce drogi i stadiony, to albo robito perfekcyjnie, albo płaci kary – zaznaczył szef rządu. – U nasbędą obowiązywały takie zasady – wyjaśnił.

 

Premier Tusk: Polska gotowa do Euro

- To, co niezbędne dla przeprowadzenia mistrzostw zostało wykonane w 100procentach - powiedział premier Donald Tusk podsumowując inwestycje przed Euro2012.

 

Donald Tusk przeciwko podwyżkom za parkowanie

Premier Donald Tusk opowiedział się za zmianą założeń do projektu ustawy,która przekazałaby w całości samorządom możliwość decydowania owysokości opłat za parkowanie w miastach. Szef rządu podzielił obawykomentatorów, którzy wskazywali, że nowe przepisy de factodoprowadziłyby do podwyżek za parkowanie.

 

Kontynuacja budowy Południowej Obwodnicy Warszawy

Decyzję w sprawie kontynuacji budowy Południowej Obwodnicy Warszawy ogłosiliPremier Donald Tusk oraz Minister Transportu Budownictwa i Gospodarki MorskiejSławomir Nowak. - Budowa Wschodniej Obwodnicy Warszawy jest zabezpieczonafinansowano w obowiązujących dokumentach. Postępowania przetargowe zostanąogłoszone w 2016 i 2017 r. - zaznaczył Minister Transportu.

 

Rząd szykuje się na wojnę z pijanymi kierowcami

Podczas dzisiejszego spotkania w Kancelarii Premiera omówiony zostałpakiet rozwiązań na rzecz walki z pijanymi kierowcami. Szczegóły majązostać przedstawione już w przyszłym tygodniu.

 

Pomysły rządu na walkę z nietrzeźwymi kierowcami

Wyższe kary finansowe, odbieranie prawa jazdy na dłuższy okres, publikacjadanych pijanych kierowców, a także alkomaty w każdym samochodzie. Otonajważniejsze propozycje rekomendowane przez polski rząd, które majądoprowadzić do zmniejszenia liczby pijanych kierowców siadających zakierownicą samochodów.

 

Sierpniowe weekendy na A1 za darmo

Premier Donald Tusk zapowiedział dziś, że do końca wakacji we wszystkieweekendy przejazd autostradą A1 będzie bezpłatny. Ma to pomócrozładować pojawiające się w tych dniach kilometrowe korki.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Donald Tusk".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019