Wyszukiwałeś:

Dongfeng X

Motor X

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Dongfeng Motor

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Nissan w Chinach

Nissan Motor Company otworzył w poniedziałek centrum techniczne w Chinach.Dzięki tej lokalizacji, koncern liczy na zdobycie większego udziału w bardzoszybko rozwijającym się rynku.

 

Nissan sprzedaje udziały

Szwedzki producent samochodów ciężarowych, firma AB Volvo, zakupił od NissanMotor Company 13 procent udziałów Nissan Diesel Motor Co., producentaśrednich i ciężkich samochodów dostawczych, a także silników Diesla.

 

Światowy model Nissana

Już wkrótce Nissan wprowadzi do sprzedaży nową rodzinę modeli, która wróżnych wersjach pojawi się na większości światowych rynków. Po razpierwszy auto to zostanie zaprezentowane podczas targów Guangzhou Motor Show wChinach.

 

Kolejka chętnych po Saaba

Kryzys oraz kłopoty finansowe General Motors mogą paradoksalnie okazać sięzbawienne dla stojącego na skraju bankructwa Saaba. O ile oczywiście znajdziesię na tyle potężny inwestor, który nie tylko odkupi tę markę od GM,ale i postawi ją na nogi. A ponoć chętni są.

 

Chiny dalekie od inwestowania w koncern PSA

Chińska marka Dongfeng Motor skomentowała ostanie nowości dotyczącerzekomych inwestycji chińskiej marki w koncern PSA. Scenariusz jest daleki od realizacji.

 

NDRC zatwierdza joint venture Dongfeng-Renault

Renault oraz Dongfeng Motor stworzył spółkę joint venture o nazwieDongfeng Renault Automotive Company. Ta z kolei wczoraj została zatwierdzonaprzez National Development and Reform Commission (NDRC).

 

C-XR zapowiada wspólny model Citroena i DongFeng Motor

Citroen na targach w Pekinie obok produkcyjnej wersji nowego SUVa marki DS pokazuje również studyjny model C-XR. Auto w wersji produkcyjnej będzie stworzone przez Citroena i chińską markę DongFeng Motor.

 

Czwarta fabryka koncernu PSA w Chinach

Francuski koncern wraz ze swoim partnerem Dongfeng rozpoczyna budowę kolejnej,czwartej już fabryki zlokalizowanej w Chinach.

 

Czwarta fabryka koncernu PSA w Chinach

W Chengdu firma Dongfeng Peugeot Citroen Automobile (DPCA) położyła wczorajkamień węgielny pod budowę czwartego zakładu produkcyjnego w Chinach.

 

Mahindra bliska przejęcia Saaba

Telenowela pod tytułem "Przyszłość marki Saab" przedstawiakolejny epizod. Financial Times donosi, że szwedzką markę ma zakupićindyjski koncern Mahindra & Mahindra. Dwa lata temu Saaba nabyłokonsorcjum National Electric Vehicle of Sweden.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Dongfeng Motor".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019