Wyszukiwałeś:

Drivers X

Fuel X

Challenge X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Drivers Fuel Challenge

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Drivers? Fuel Challenge

DriversFuel Challenge to organizowany przez Volvo Trucks międzynarodowykonkurs, w którym profesjonaliści rywalizują o tytuł najoszczędniejjeżdżącego kierowcy samochodu ciężarowego. Odpowiedni styl jazdykierowców pozwala firmie transportowej osiągnąć znaczneoszczędności, zarówno w aspekcie ekonomicznym, jak i oddziaływania naśrodowisko naturalne. Najlepsi na świecie specjaliści od ekonomicznej jazdyspotkają się w finale, który zostanie rozegrany 22 października wVolvo Demo Center w Göteborgu, w Szwecji.

 

Korea Południowa najlepsza w Drivers? Fuel Challenge

Pierwsza ogólnoświatowa edycja organizowanego przez Volvo Truckskonkursu DriversFuel Challenge stała pod znakiem ostrej konkurencji,gromadząc uczestników z 17 krajów. Zwyciężył Han HoGyun zKorei Południowej. Ponad 3600 kierowców z całego świata przystąpiłodo rywalizacji, w której celem było osiągnięcie jak najniższegozużycia paliwa. Przy okazji kierowcy potwierdzili, jak ogromny wpływ mają nakształtowanie ekonomiki paliwowej.

 

Miej świadomość

Ponad 50 procent użytkowników międzynarodowego forum na portaluWorldtrucker stara się jeździć w sposób maksymalnie oszczędny. Takwynika z ankiety w której wzięło udział 1300 spośród ponad 17000 użytkowników portalu Worldtrucker

 

The Drivers? Fuel Challenge 2012

Konkurs The DriversFuel Challenge 2012 – MistrzostwaKierowców w Jeździe Ekonomicznej – startuje już w marcu. Pozazaszczytnym tytułem najlepszego kierowcy, na uczestników, zarównokierowców, jak i ich pracodawców, czekają atrakcyjne nagrody, wtym samochód osobowy Volvo C30 dla zwycięzcy finału na poziomie RegionuEuropy Centralno-Wschodniej.

 

Volvo FH Fuel Champion

Samochody ciężarowe Volvo mają wiele do zaoferowania jako prawdopodobnienajoszczędniejsze samochody ciężarowe na rynku. Aby to udowodnić, VolvoTrucks w Regionie Europy Centralno-Wchodniej prowadzi obecnie regionalnąkampanią handlową, oferując model Volvo FH w edycji Fuel Champion, wspecjalnym pakiecie promocyjnym. Oprócz samochodu ciężarowego, pakietobejmuje komplet produktów i usług Volvo wydatnie ułatwiającychobniżenie zużycia paliwa i zredukowanie emisji spalin

 

Wątek na forum: The Drivers? Fuel Challenge 2012

Nagroda przednia, C30 ciągle popularny model i widywany często na drogach szczególnie w miastach. kosmoss

 

Polskie eliminacje w konkursie The Drivers? Fuel Challenge 2012

Już za kilka dni rozpoczną się polskie eliminacje w ramach organizowanych wtym roku, w Regionie Europy Centralno-Wschodniej Volvo Trucks, MistrzostwKierowców w Jeździe Ekonomicznej - The DriversFuel Challenge.Mistrzostwa te, ruszają na rynku polskim już w dniu 26 marca w czterechlokalizacjach w południowej części kraju. Łącznie pod kątem lokalnycheliminacji konkursowych przygotowano 23 lokalizacje.

 

The Drivers? Fuel Challenge - czas na półfinały

Trwają polskie eliminacje w konkursie The DriversFuel Challenge.Konkurs, w którym zawodowi kierowcy samochodów ciężarowychrywalizują ze sobą w jeździe ekonomicznej w tym roku rozgrywany jest wRegionie Europy Centralno-Wschodniej Volvo Trucks, a jego polskie eliminacjeweszły w fazę półfinałową, gromadząc, jak dotychczas, ponad 600uczestników. Liczba kierowców zgłaszających się do wzięciaudziału w rywalizacji rośnie każdego dnia, nadal bowiem trwają lokalne rundykwalifikacyjne i istnieje możliwość zarejestrowania swojego udziału wkonkursie.

 

22,2 l/100 km

Zakończyły się polskie eliminacje w rozgrywanych w tym roku w Regionie EuropyCentralno - Wschodniej Volvo Trucks Mistrzostwach Kierowców w JeździeEkonomicznej - The Drivers Fuel Challenge. W sobotę, 26 maja br., w trakciepolskiego finału konkursu, wyłoniony został zwycięski kierowca. PawełOzimek, reprezentujący firmę EPO-TRANS LOGISTIC z Tychów osiągnąłnajlepszy wynik i to właśnie on będzie przedstawicielem polskichkierowców w Regionalnym Wielkim Finale konkursu w Ołomuńcu.

 

Polski kierowca zwycięzcą The Drivers? Fuel Challenge 2012

W minioną sobotę w Ołomuńcu, w Czechach, odbył się Wielki RegionalnyFinał konkursu The DriversFuel Challenge 2012. Najlepszym w rundziefinałowej okazał się polski kierowca: Paweł Ozimek z firmy Epo-TransLogistic, który potwierdzając swoje bezkonkurencyjne umiejętności wjeździe ekonomicznej, zdobył tytuł Mistrza Regionu w The DriversFuelChallenge 2012 oraz nagrodę główną – samochód osobowyVolvo C30.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Drivers Fuel Challenge".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019