Wyszukiwałeś:

Drogi X

Zaufania X

. Znaleziono 47 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Drogi Zaufania

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 47 wszystkich):

Drogi Zaufania – będzie bezpieczniej

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad oraz MinisterstwoInfrastruktury zainaugurowały kolejną edycję programu Drogi Zaufania. Wzeszłym roku dzięki tej akcji o 30 procent spadła liczba ofiar śmiertelnychna krajowej ósemce. W tym roku obejmie ona 8 dróg krajowych.

 

25 mln na poprawę bezpieczeństwa w Małopolsce

W 2008 roku na zadania związane z poprawą poziomu bezpieczeństwa ruchudrogowego na małopolskich drogach krajowych przeznaczono 25 mln zł. Pieniądzete zostaną wydane w ramach programu Drogi Zaufania – Bezpiecznych Osiem,który obejmie najważniejsze trasy w regionie.

 

Mniej wypadków na drogach krajowych

Statystyki nie oddają całości problemu, ale na ich podstawie widać, żeprogram Drogi Zaufania Bezpiecznych Osiem przynosi efekty. Dzięki inwestycjomprowadzonym na drogach i kampanii mającej wpłynąć na zachowaniakierowców, spadła liczba wypadków na głównych drogachkrajowych.

 

Liczba ofiar wypadków spadła o 35 procent

W pierwszych trzech miesiącach 2009 roku zdecydowanie poprawiło siębezpieczeństwo kierowców na głównych polskich drogach. Aż o 30procent spadła liczba śmiertelnych ofiar wypadków drogowych na trasachobjętych realizowanym przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych iAutostrad programem „Drogi zaufania”.

 

Znikają czarne punkty

„Czarne punkty” znikają z polskich dróg.  W ramachprogramu poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego „Drogi zaufania”,od 2007 roku wielokilometrowe odcinki dróg, w tym miejscaszczególnie niebezpieczne, są przebudowywane. Celem tych działań jestzatrzymanie polityki punktowego rozwiązywania problemów bezpieczeństwaruchu oraz  minimalizacja liczby wypadków drogowych na długich,liniowych odcinkach konkretnych dróg.

 

Wątek na forum: Obwodnica Tyńca Małego już przejezdna

Ta droga to nieporozumienie. Na 5 km długości jest 5 rond! To ma być obwodnica? I to droga krajowa? Może to jest nowa koncepcja "mózgowców" z GDDKiA na "drogi zaufania" - droga dwujezdniowa, dwupasmowa i co kilometr rondo dla "uspokojenia ruchu"? Takiego debilizmu drogowego jeszcze nie widz...

 

Przebudowy na DK 22 pod Malborkiem

Gdański oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradrozpoczyna inwestycje, które poprawią warunki jazdy w powieciemalborskim w ciągu drogi krajowej nr 22. Zmodernizowane zostaną trzynewralgiczne skrzyżowania w ramach programu Drogi Zaufania.

 

Bezpieczniejsze drogi krajowe

O 19 procent (3 tys. km) zmalała liczba dróg krajowych o najwyższympoziomie ryzyka wypadków - wynika z raportu EuroRap. Wyniki dotyczą lat2008–2010.- Te pozytywne zmiany są niewątpliwie efektem prowadzonychdziałań inwestycyjnych na polskich drogach, wprowadzania automatyzacji systemunadzoru nad ruchem drogowym i pozytywnych zmian zachowań uczestnikówruchu drogowego - uważaja autorzy raportu.

 

Drogi zaufania w Polsce

Jednym z najważniejszych celów wyznaczonych przez Komisję Europejskąna najbliższe lata jest poprawa bezpieczeństwa drogowego. W Polsce GeneralnaDyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zealizuje program „Drogizaufania".

 

Wątek na forum: Bezpieczniejsze drogi krajowe

Propaganda sukcesu jak z PRL. Na procentach wygląda to lepiej, bo przybyło trochę kilometrów autostard i ekspresówek, gdzie siłą rzeczy zderzeń czołowych nie ma. A na krajówkach jak było niebezpiecznie tak jest, nic się nie zmieniło. Te całe "drogi zaufania" to jedna wielka porażka.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Drogi Zaufania".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019