Wyszukiwałeś:

Drophead X

Coupe X

. Znaleziono 41 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Drophead Coupe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 41 wszystkich):

Phantom zrzuca dach

Już niebawem, bo 7. stycznia 2007 roku na salonie samochodowym w Detroit,brytyjska marka Rolls-Royce przedstawi nowego, "aluminiowego"kabrioleta zbudowanego w oparciu o studyjny model 100EX. Seryjna produkcjaPhantoma Drophead Coupe rozpocznie się latem.

 

Phantom Drophead "otwarty" na Europę

Najnowsze, ekskluzywne dzieło Rolls-Roycea, Phantom Drophead Coupe oficjalniezadebiutował na europejskim rynku. Okazją do prezentacji nowego modelu byłytargi samochodowe w Genewie. Produkcja "Rollsa" z otwieranym dachemruszy latem tego roku.

 

Pierwszy Drophead Coupe z Goodwood

W piątek pierwsze pięć egzemplarzy modelu Phantom Drophead Coupe zjechało ztaśm produkcyjnych w brytyjskim mieście Goodwood, gdzie znajduje się fabrykasamochodów marki Rolls-Royce. Dwudrzwiowy kabriolet jest najnowsząodmianą legendarnego modelu Phantom.

 

Rolls-Royce Coupe na drogach

Niestety na razie tylko jako zamaskowany prototyp. Na pierwszy rzut oka mogłosię wydawać, że samochód prezentowany na zdjęciu to Rolls-RoyceDrophead Coupe. Mamy tu jednak do czynienia z pojazdem o nazwie Rolls-RoyceCoupe.

 

Czarny diament

Co prawda oryginalna wersja Rolls-Royce`a Drophead Coupe została zaprezentowanaw okresie letnim, to specjaliści z firmy Project Kahn postanowili poczekać dozimy i zaprezentować nowy wymiar szyku i elegancji.

 

Drophead Coupe jak dzieło sztuki

Na targach sztuki Masterpiece London 2011 zostanie przedstawiony niepowtarzalnyegzemplarz Rolls- Royce  Phantom Drophead Coupe.

 

Oto specjalny Rolls-Royce Phantom Drophead

Brytyjska legendarna marka zaprezentowała specjalną wersję modelu PhantomDrophead Coupe o nazwie Waterspeed Collection. Powstanie tylko 35 egzemplarzytej wersji.

 
 

Rolls-Royce Phantom Drophead Coupe dla Amerykanów

Brytyjska marka stworzyła specjalną wersję modelu Phantom Drophead Coupe,która pojawi się tylko na rynku Ameryki Północnej. PhantomDrophead Coupe Nighthawk to limitowany do kilku sztuk model.

 

Rolls-Royce Phantom Zenith Collection - na pożegnanie

Brytyjska marka Rolls-Royce przedstawia ostatnią wersję obecnego Phantoma onazwie Zenith Collection. Specjalna edycja powstała na bazie modelu Phantom Coupe oraz Drophead Coupe. Seria Zenith jest limitowana i wszystkie egzemplarzezostały już wyprzedane.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Drophead Coupe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019