Wyszukiwałeś:

Dubaj

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Dubaj

Spróbuj też wyszukać: radiowóz

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

320 Solarisów dla Aten

Kontrakt na dostawę 320 autobusów miejskich, podpisali przedstawicielefirmy Solaris Bus & Coach S.A. z ateńskim przewoźnikiem firmą E.THE.L.Jest to największe, jednorazowe zamówienia jakie do tej pory wygrałproducent autobusów marki Solaris.

 

Polski bolid w Le Mans

Kilka miesięcy temu pisaliśmy o pierwszym supersamochodzie produkcji VenoAutomotive. Auto zostało okrzyknięte polskim Lamborghini Reventon i wzbudziłowiele skrajnych emocji, ale nigdy nie ujrzało światła dziennego. Wobec czegowiele osób uznało informację za przedwczesny primaaprilisowy żart. Podszyldem nowej spółki polski supersamochód zamierza wkroczyć welitarny świat sportów motorowych.

 

Kubica: "Z pełnym bakiem jesteśmy z przodu"

Robert Kubica już dotarł do Bahrajnu, miejsca pierwszej eliminacji Formuły 1,która odbędzie się w najbliższą niedzielę. Podróż na BliskiWschód nie obyła się bez komplikacji. Polak spóźnił się nasamolot.

 

Rośnie sieć McLarena

McLaren ostro rozwija skrzydła. Firma pracuje nad rozwinięciem globalnej siecisprzedaży, która zwielokrotni sprzedaż samochodów przeznastępne lata. Firma oczekuje że w przeciągu kilku lat będzie sięsprzedawać około 4 tysięcy egzemplarzy rocznie.

 

Bentley tylko dla Bliskiego Wschodu

Kraje Bliskiego Wschodu to aż 10 procent z całkowitej sprzedaży markiBentley. Nie powinno zatem dziwić, że brytyjski producent luksusowych limuzynbardzo poważnie podchodzi do tego rynku.

 

Polskie autobusy w tropikach

Najdalszym miejscem, w którym jeździły nasze autobusy Solaris był dotej pory Dubaj w Zjednoczonych Emiratach Arabskich...

 

Solaris liderem rynku autobusowego

Solaris Bus & Coach S.A. wyprodukowała i sprzedała w ubiegłym rokunajwyższą w swojej historii liczbę pojazdów - 1120 autobusów itrolejbusów. Ponadto poznański producent rozpoczął seryjną produkcjętramwajów. Na rok 2011 Solaris zapowiada kolejne nowości, awśród nich autobus elektryczny.

 

Solaris stawia na innowacje i jakość

W 2010 roku firma Solaris wyprodukowała i sprzedała najwyższą w swojejhistorii liczbę pojazdów. Wyniosła ona 1120 autobusów itrolejbusów. Ponadto poznański producent rozpoczął seryjną produkcjętramwajów. W roku 2011 zapowiada kolejne nowości, a wśród nich -autobus elektryczny. „Sądzę, że jednym z kluczowych elementówtakiego wyniku, jest innowacyjność i jakość naszych produktów.Dzięki temu pozyskujemy nowych klientów, ale co jeszcze ważniejsze poraz kolejny nasze autobusy kupują ich dotychczasowi użytkownicy. To najlepszez możliwych referencji.” – ocenia Solange Olszewska, PrezesZarządu Solaris Bus & Coach S.A.

 

Rolls-Royce Phantom Coupe inspirowany sławnym torem

Brytyjska marka Rolls-Royce zaprezentowała specjalną edycje modelu PhantomCoupe. Jednak przyszłość Phantom Bespoke Chicane Coupe na razie nie jestjasna.

 

Strażnicy pustyni

Ich mocą sięgającą blisko 6450 KM można byłoby obdarować kilkadziesiątjednostek powiatowych policji w Polsce. Tymczasem wszystkie patrolują region owielkości zbliżonej do wojewódzka podkarpackiego. Oto najszybsza flotasuper-radiowozów na świecie!

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019