Wyszukiwałeś:

Ducato

. Znaleziono 333 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Ducato

Spróbuj też wyszukać: iveco daily jumper ramie wycieraczki ducato

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 333 wszystkich):

Rosyjski SeverStal chce budować Ducato

Firma SeverStal-Avto wchodząca w skład jednej z największych hut stali wRosji chce w 2007 roku budować dostawcze modele Fiata Ducato. Jak podajerosyjska agencja informacyjna Itar-Tass w tej sprawie odbyły się już pierwszerozmowy.

 

Panda i Ducato z usterkami

W modelach Fiat Panda w wersji z silnikiem Multijet oraz Fiat Ducato zdwulitrową jednostką JTD mogą pojawić się usterki.

 

Ducato i Multipla do serwisu

W niektórych egzemplarzach modelu Fiat Ducato wyposażonych w silniki 2,8 JTDoraz modelu Multipla z silnikiem 1,9 Multijet może dojść nawet do zapaleniakomory silnika.

 

Fiat Ducato: Funkcjonalny i dynamiczny furgon

Czy Fiat Ducato jest godnym rywalem dla swoich konkurentów? Abyprzekonać się o rzeczywistych wadach i zaletach tego modelu, sprawdziłem goosobiście.

 

Już 2 miliony Ducato

Od momentu rozpoczęcia produkcji w 1981 roku sprzedano już 2 milionyegzemplarzy Fiata Ducato, dzięki czemu jest to obecnie jeden z najbardziejpopularnych przedstawicieli segmentu pojazdów dostawczych.

 

Nowy Fiat Ducato

Od maja istnieje możliwość zamówienia nowego Fiata Ducato, kolejnejewolucji bestsellerowego modelu, który od 30 lat zdobywa międzynarodoweuznanie i cieszy się sukcesem rynkowym, o czym świadczy sprzedaż ponad 2,2milionów egzemplarzy na całym świecie, począwszy od roku 1981 aż dodziś.

 

Niezawodny Ducato

Fiat Ducato, to najlepiej sprzedający się samochód dostawczy w Polsceod 2007 roku, ale także auto słynące z solidności i dopracowania.Potwierdzeniem tego są wyniki najnowszego raportu niezawodnościsamochodów, opracowanego przez niemieckie Stowarzyszenie DEKRA. Wysokajakość oferowana przez Fiata Ducato pozwoliła temu modelowi kolejny już rokz rzędu „wjechać" na podium zestawienia najmniej awaryjnych autwielozadaniowych.

 

Jeśli kamper to na bazie Ducato

Już w najbliższą sobotę (31 sierpnia) ruszają w Dusseldorfie targi CaravanSalon, podczas których producenci z całego świata zademonstrują swojenowości w szeroko pojętej tematyce karawaningu. Wśród wielu nowościnie zabraknie Fiata Ducato, lidera wśród pojazdów stanowiącychbazę dla aut kempingowych.

 

Fiat Ducato jako kamper

Na rozpoczynających się jutro Targach Caravaningowych w Düsseldorfie Fiatzaprezentuje nową generację modelu Ducato. Włoski dostawczak  jestobecnie najpopularniejszy w Europie modelem, na bazie którego powstająkampery.

 

Fiat Ducato 4x4 Expedition: Dla "dzikusów"

Fiat stworzył specjalną wersję Ducato dedykowaną dla ludzi lubiącychwyjazdy w dzicz i spanie na łonie natury. Tym Ducato 4x4 Expedition dojedzieszwszędzie i nie będziesz potrzebował rezerwacji w hotelu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018