Wyszukiwałeś:

Dunlop

. Znaleziono 110 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Dunlop

Spróbuj też wyszukać: dunlop opony durango dunlop 185 70R14 -88H

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 110 wszystkich):

Dunlop dla Jaguara

Dunlop, marka opon należąca do The Goodyear Tire & Rubber Company, zostałwyłącznym dostawcą 19- i 20-calowych opon stanowiących wyposażenie nowychmodeli Jaguar XK coupe i kabriolet.

 

Wątek na forum: Konkurs Dunlop Polska!

Witam! Wczoraj Dunlop Polska ruszył ze świetnym konkursem dla wszystkich miłośników autek. Główna nagroda? Wyjazd do Francji na wyścigi formuły Le Mans! Czegóż chcieć więcej? Wystarczy wejść na www facebook. com/DunlopPolska, dodać się do fanów strony, a następnie wypełnić krótki formularz. Minim...

 

Opony ciężarowe Grupy Goodyear na rok 2010

Grupa Goodyear co roku poszerza swoją ofertę opon ciężarowych.  W 2010r. gama ogumienia ciężarowego to osiem zaawansowanych technologicznie iekologicznych propozycji marki Goodyear i Dunlop.

 

Oto "Zimowa Opona Roku"

Opona Dunlop SP WinterSport 3D zdobyła tytuł "Zimowej Opony Roku"przyznawany przez brytyjski serwis konsumencki TyreReviews.co.uk.

 

Zwiększ efektywność

W ramach kampanii wspierania flot transportowych w zwiększaniu efektywnościprowadzonej przez nie działalności przewozowej, Goodyear Dunlop uruchamiastronę internetową: www.fleet-fuel-efficiency.eu zawierającą istotneinformacje dla flot jak obniżać koszty i jak zmniejszać emisję dwutlenkuwęgla.

 

Firmy oczekują wsparcia

Z nowego raportu Goodyear Dunlop wynika, że floty - by osiągnąć cele20-20-20 Unii Europejskiej - potrzebują wsparcia w rozwoju, a nie kolejnychregulacji.

 

Goodyear Dunlop pomaga zwiększyć wydajność flot

Nowa aplikacja udostępniona przez Goodyear Dunlop pomoże flotom transportowymprześledzić, które z inwestycji oszczędzą paliwo i zapewniąnajkorzystniejszy wskaźnik ROI (z ang. return on investment – zwrot zinwestycji). Kalkulator efektywności paliwowej opracowany jest na podstawierealiów pracy przewoźników w Europie i pozwala menadżeromobliczyć potencjalną redukcję emisji CO2 oraz zużycia paliwa w ich flotach.

 

Goodyear pokaże technologie przyszłości

Na rozpoczynającej się już w przyszłym tygodniu wystawie w Genewie będziemymogli zobaczyć nie tylko najnowsze modele samochodów. Nowościzaprezentują też m.in. producenci opon, w tym firma Goodyear Dunlop ze swoiminajnowszymi technologiami.

 

Biała Księga przyszłością transportu

Instytucje publiczne, branża motoryzacyjna oraz transportowa musząwspółpracować, aby zredukować zużycie paliwa i emisję dwutlenkuwęgla – wynika z dyskusji nad najnowszą Białą Księgą (TransportationWhite Paper) Unii Europejskiej podczas zorganizowanego w Brukseli sympozjumGoodyear Dunlop.

 

Goodyear Dunlop na targach IAA

Goodyear Dunlop zaprezentuje podczas targów IAA Commercial Vehicle Show2012 nową linię opon autobusowych Goodyear oraz swoje innowacyjne rozwiązaniatechnologiczne. Stoisko Goodyear Dunlop znajdzie się pod numerem B22 w halinumer 12. Targi odbędą się w dniach 20-27 września br. w Hanowerze wNiemczech.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021