Wyszukiwałeś:

Durango

. Znaleziono 36 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Durango

Spróbuj też wyszukać: blazer

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 36 wszystkich):

Wszystko o samochodach Dodge Durango

Dodge Durango to typowo amerykański, dużych rozmiarów i komfortowo wykończony SUV, którego produkcja rozpoczęła się w 1998 roku. Durango jest, choć nie bezpośrednio, następcą modelu Ramcharger. W 2004 roku pojawiła się druga generacja tego modelu.

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Dodge Durango - SUV z hybrydą

W ciągu kilku dni zostanie zaprezentowany Dodge Durango, którego nadwozieprzeszło face-lifting. Jego pojawienie się w salonach samochodowych jestzaplanowane na wrzesień tego roku.

 

Pierwsze hybrydy Chryslera

Chrysler po rozwodzie z Daimlerem wydaje się, że odżył na nowo. Jedną zkolejnych nowości amerykańskiego koncernu są pierwsze w historii dwa pojazdyhybrydowe - Dodge Durango oraz Chrysler Aspen.

 

Duży SUV powraca

Choć w Europie wszyscy żyjemy już zbliżającą się wystawą w Paryżu inowościami, jakie będzie można tam zobaczyć, to nie oznacza to, że wpozostałych rejonach świata nic się nie dzieje. Za Oceanem zadebiutujewkrótce nowa generacja SUV-a Dodge Durango.

 

Dodge Durango 2011

 

Dodge Durango - model na rok 2011 (USA) - mojeauto.tv

 

Grand Cherokee i Durango z wadliwymi hamulcami

Fiat Auto Poland, jako oficjalny importer aut marki Dodge oraz Jeep, rozpocząłakcję serwisową dwóch modeli - Durango oraz Grand Cherokee z powodumożliwych kłopotów z hamulcami.

 

Duża akcja serwisowa Jeepa i Dodge'a

Prawie 900 tys. egzemplarzy dwóch modeli - Jeep Grand Cherokee i DodgeDurango - zostanie wezwanych do serwisów na europejskim kontynencie.Powód dość prozaiczny - możliwa usterka oświetlenia lusterka wosłonie przeciwsłonecznej.

 

Dwie duże akcje serwisowe Jeepa

Polski oddział marki Jeep poinformował o rozpoczęciu dwóch akcjiprzywoławczych, w ramach których do serwisów trafią takie modelejak Wrangler oraz Grand Cherokee, a także Dodge Durango. Łącznie w całejEuropie kampania obejmie ponad 600 tys. aut.

 

Bliźniacze Jeep i Dodge do serwisu

Do Polski dotarła akcja serwisowa, w ramach której do naprawy będąwzywane dwa bliźniacze model - Jeep Grand Cherokee i Dodge Durango. Naeuropejskim rynku kampania naprawcze obejmie łącznie prawie 184 tys. aut.

 

Dodge Durango SRT - SUV z osiągami supersamochodu

Na targach Chicago Auto Show amerykański producent pokazał Durango zsilnikiem 6.4 V8 HEMI. To jedno z tych aut, którego brakuje naeuropejskim rynku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018