Wyszukiwałeś:

Dyna

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Dyna

Spróbuj też wyszukać: Toyta Dyna dyna tłok scenic dyna

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Wszystko o samochodach Toyota Dyna

Toyota Dyna jest najnowszym modelem w gamie dostawczych pojazdów japońskiej marki, jaki pojawił się latem 2007 roku na polskim rynku. Toyota Dyna posiada bardzo sztywną ramę, na której, w zależności od potrzeb użytkownika, można osadzić różne rodzaje nadwozia: kontener, izoterma, chłodnia, wywrot...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Wątek na forum: Toyota Dyna na nowo

Czy tu nie ma pomyłki ja mam w masterze rozstaw osi 4,0m i zabudowę mam 4,2 bo dłuższej nie było a w toyocie rozstaw 3,75m a zabudowa 5,1m? ~lupus

 

Toyota Dyna na nowo

Nowa Dyna ma teraz mocniejszy silnik, 3.0 109KM (wcześniej 2.5 102KM), którywedług producenta zapewnia lepsze osiągi przy mniejszym zużyciu paliwa orazniższej emisji spalin.

 

Fabia kontra reszta

Skoda Fabia jest równie często chwalona, jak i krytykowana. Nie zmieniato jednak faktu, że od dłuższego już czasu jest jednym z bestsellerówpolskiego rynku aut nowych.

 

Toyota Dyna - niewykorzystany potencjał

Testowana przez nas Toyota Dyna w wersji Igloocar w zamiarze producenta ma byćsamochodem przeznaczonym do ciężkiej pracy. Stworzona jest z myślą o smallbiznesie: właścicielach małych sklepów, którzy sami zaopatrująsię w towar, i niewielkich hurtownikach rozwożących swój asortyment doklientów.

 

Toyota stawia na dostawczaki

Zdobywanie rynku samochodowego przez Toyotę trwa w najlepsze. Niemal w każdymsegmencie samochody japońskiego koncernu zajmują pierwsze miejscapopularności wśród klientów na całym świecie. Do pełniszczęścia pozostał tylko segment aut dostawczych, w którym Toyota,mówiąc delikatnie, nie jest liderem. Teraz ma się to zmienić.

 
 

Wątek na forum: dyna

witam kupuje ten samochod ale nie wiem czy dobrze robie ~erwin

 

Nieszczelności w Toyocie

Nieszczelności w układzie recyrkulacji spalin Toyoty Dyna mogą powodowaćwydostawanie się ich do otoczenia, a dodatkowo mogą prowadzić donieszczelności w układzie wtrysku paliwa.

 

Problemy z ciśnieniem paliwa w Toyocie Dyna

Właściciele 43 egzemplarzy dostawczej Toyoty Dyna dostaną zaproszenia doautoryzowanych serwisów japońskiej marki w celu sprawdzeniaprzewodów paliwowych, które w skrajnych przypadkach mogą nawetpęknąć.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019