Wyszukiwałeś:

Dynafleet

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Dynafleet

Spróbuj też wyszukać: systemy zarzadzania flotą dynafleet co to jest?

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

Wątek na forum: Dynafleet - wszystko pod kontrolą

Zniewolenie kierowcy.juz nie dlugo powstanie nowy system o ktorej kierowcy sraja i jak czesto ~PMcoollee

 

Security Service, czyli bezpieczny transport

W wyniku napadów na kierowców i przewożone przez nich ładunki,europejskie firmy transportowe tracą corocznie kilka miliardów euro,zaś kierowcy są wystawieni na poważne niebezpieczeństwo. Obecnie VolvoTrucks wspólnie z Securitas wprowadzają nowy system ochrony,który ma za zadanie zredukować ryzyko kradzieży, porwań i innychzagrożeń.

 

Dynafleet - wszystko pod kontrolą

Firmy transportowe zyskały możliwość skuteczniejszej kontroli zużyciapaliwa i emisji spalin. Najnowsza generacja systemu informacji transportowejDynafleet, opartego na technologii internetowej, pozwala szczegółowomonitorować ilość zanieczyszczeń emitowanych przez każdy pojazd we flocie.

 

Volvo Truck Rental poszerza gamę pojazdów

W lutym br., oferta Volvo Truck Center Polska została rozszerzona o nowąusługę o nazwie Volvo Truck Rental, czyli krótkoterminowy najemsamochodu ciężarowego na okres od jednego dnia do dwunastu miesięcy. Teraz,oferta ta została rozszerzona o nowe pojazdy, których struktura zostałajeszcze bardziej dostosowana do potrzeb i oczekiwań rynku w tym względzie.

 

Nowy system Dynafleet Volvo

W tej chwili nabywcy usług transportowych mogą w każdej chwili, zapośrednictwem internetu, uzyskać bardzo szczegółową informację natemat tego, co dzieje się z ich ładunkiem - sprawdzić gdzie jest i kiedyznajdzie się u celu. Takie możliwości posiada najnowsza wersja opracowanegoprzez Volvo Trucks systemu informacji transportowej pod nazwą Dynafleet.

 

Nowa funkcja w systemie Dynafleet

Oparty na technologii internetowej system informacji transportowej Volvo Trucks,Dynafleet, został wzbogacony o kolejną funkcję ułatwiającą pracęzarówno kierowców, jak i firm transportowych. Nowa funkcja –Przesył danych z tachografu – umożliwia automatyczne przesyłanie zapośrednictwem internetu wszystkich informacji z tachografu cyfrowego do biurafirmy transportowej.

 

Nowy system Dynafleet od Volvo

Volvo Trucks wprowadza na rynek nową, ulepszoną wersję swojego systemuinformacji transportowej Dynafleet. System oparty na technologii internetowejpozwala wszystkim użytkownikom na dostosowywanie subskrypcji do swoich potrzeb,poprzez wybór poszczególnych usług.

 

Wzrost sprzedaży Volvo Dynafleet

Sprzedaż opracowanego przez Volvo Trucks systemu zarządzania flotą on-line,Dynafleet, podwoiła się w ciągu półtora roku. Coraz więcejklientów przekonuje się, że narzędzie to pomaga znacząco zredukowaćkoszty paliwa.

 

Drivers? Fuel Challenge

Drivers’ Fuel Challenge to organizowany przez Volvo Trucks międzynarodowykonkurs, w którym profesjonaliści rywalizują o tytuł najoszczędniejjeżdżącego kierowcy samochodu ciężarowego. Odpowiedni styl jazdykierowców pozwala firmie transportowej osiągnąć znaczneoszczędności, zarówno w aspekcie ekonomicznym, jak i oddziaływania naśrodowisko naturalne. Najlepsi na świecie specjaliści od ekonomicznej jazdyspotkają się w finale, który zostanie rozegrany 22 października wVolvo Demo Center w Göteborgu, w Szwecji.

 

Dynafleet nadzoruje całą flotę pojazdów

Dzięki nowej aplikacji, dostęp do opracowanego przez Volvo Trucks systemuzarządzania flotą online, Dynafleet, jest obecnie możliwy także zapośrednictwem urządzeń mobilnych. Tym samym informacje pochodzące z systemustały się jeszcze łatwiej dostępne.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018